Rejestracja i logowanie

Kto będzie dyrektorem szkoły w Kurnosie? Sprawą zajął się sąd

Wydarzenia 09-09-2019 Autor: Emste Foto: facebook
Kto będzie dyrektorem szkoły w Kurnosie? Sprawą zajął się sąd
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (47)
Dodaj komentarz

Kto jest zadowolony z pana Gryczki?dzieci? rodzice ? moze grono pedagogiczne ???Gryczka wzial najlepiej prowadzona szkole w gminie!

Ja jestem mega zadowolona.Fajny ,konkretny gość.Taka osoba była tu potrzebna.

To żart? Sarkazm? Czy prawda?

OBluda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jak tam w Kurnosie macie jeszcze wodę? Jak sobie radzi wasza spółka wodna z nowymi prezesami?

Gratuluję kolejnego bałaganu z udziałem wójta. Każde kolejne kroki Pana Wójta to wielki bałagan i chaos. Panie Wojcie aby rzadzic to trzeba mieć trochę wiedzy i doświadczenia i chęci coś zmienić A nie tylko ustawić siebie i swoich kolegów przez 5 lat. Nieudolność wychodzi I ta chęć zemsty A jak wszyscy wiedzą albo i nie msciwy Pan jest.

Jesli nie wiedza to sie dowiedza bo to prawda jest!

Powiem tak osoba, która otacza się największymi pieniaczami Kurnisa o facetami chorymi na władze co może dobrego zrobić ? Nic! Dlatego w gminie jest tak jak jest. Coraz bardziej się przekonuje, że nie są to ludzie zdolni do rządzenia tylko do napychania kieszeni nie swimi pieniędzmi. Tyle w temacie. Współczuję Pani Dyrektor.

Danusia, wstydu nie masz...idź lepiej ma emeryturkę i siedź cicho, bo może inne twoje przekręty z Kamilem wyjdą i co będzie?

Myślę, że Kurnos i szkoła są już zmęczeni ta afera. Nikomu to nie służy.

Po wyborach jeszcze dyrektora świetlicy środowiskowej wymienią.

Krzysztof Polak na dyrektora. Miałby blisko do roboty i w końcu ukończył studium administracji w żaku czy innym cosinusie więc kwalifikacje maemoji.

Drewienko z parku żula już spalone w kominku? Pozdro dla P.

Jakie drewienko? O co chodzi?

o drzewa, które po wycince zostały przewiezione na posesję Polaka, pisano o tym wiele razy, ale odzewu brak.

I to sie nadaje do prokuratury!

W tej gminie jest tylko jeden specjalista od zgłaszania spraw do prokuratory, ale kolegi przecież nie podp...oli...

"Nasz" Gregorian będzie znowu turlać bobsleja

Jego alma mater na 1 Maja ma nowe boisko. Można się realizować.

Szkoła w Kurnosie Drugim ma dobry poziom nauczania. Nie powinna na pewno być zamknięta. Na pewno każdy dyrektor szkoly chce jak najlepiej dla swoich uczniów, pracowników i szkoły. Tak też było z pania Braun. To rodzice powinni zejść na ziemię i trochę więcej czasu poświęcić swoim dzieciom i nauczyć ich kultury a przede wszystkim ograniczyć komputery i Internet!

No i ludzie byłej dyrektorki umieszczają żałosne pochwały człowieka który nie ma wstydu i honoru. Który przynosił wstyd placówce szkolnej i doprowadził do rozłamu w grupie nauczycieli.

Wstyd to wybrac takiego radnego jak pan Polak!!!Wstyd to wybrac takiego radnego powiatowego jak pan Bakalarczyk!!Wstyd to mianowac tego pana na wice staroste!!!Mamy wkol siebie tylu madrych prawych ludzi dlaczego tsk zle wybieramy???

nic dodać, nic ująć, powinni wstydzić się ci, którzy takich wyborów dokonali, ale największy wstyd jest dla radnych powiatu, że do tego dopuścili.

Byłej dyrektorki ? Bardzo wierzę że nie , że wróci na swoje stanowisko z którego została wyrzucona . Widzę że dzisiejsza władza czuje się bezkarna więc może czas to zmienić .

Czas najwyzszy!!!Dac po lapach zeby nabral szacunku do ludzi!!!

Widzę że niektórzy ludzie z Kurnosa zapomnieli jak przed laty wyglądała szkoła a jaka jest teraz, ile dyrektorka włożyła pracy w rozbudowę i wyposażenie placówki . Teraz odwdzięczają się co niektórzy , umilają życie całej jej rodzinie więc myślę że być może żałuje włożonego trudu, podziękowania od dzisiejszej władzy otrzymuje kto inny...

Była dyrektorką tyle lat to i jej niewątpliwy wkład pracy jest. Tylko jeszcze przy okazji trzeba być człowiekiem i to uczciwym.

Boisz się, że dzieci za dużo dowiedzą się prawdy z internetu.

Boi się, że ty za mało czasu poświęcasz swoim dzieciom

Niski poziom nauki bo to wies

Wreszcie niech zamkną tą szkołę bo przez te przepychanki polityczno kadrowe tracą tylko dzieci a rodzice już po woli tracą cierpliwość. Cyrk na kółkach.

Tak najlepiej zamknąć szkołę a dzieci będą się uczyć gdzie na ulicy? Pytam się? Szkoła w Kurnosie zawsze była i jest jedną z najlepszych Podstawówek od zawsze!!! Dzięki Pani Braun ta szkoła istnieje zawsze była na wysokim poziomie !! A rodzica w tych czasach to się w ****ch przewraca!!! Lepiej weźcie się za wychowanie dzieci które są bezczelne zero kultury a nie ocenianie innych......

Glupia jestes jak braun i robisz błedy ort. Rodzicom a nie rodzicą.

Ogarnij się Kobieto, takich głupoty dawno nie czytałam.Fakt szkoła ma wysoki poziom nauczania ,ale nie dzięki Braun .To nauczyciele tej placówki trzymają ja na tak wysokim poziomie.A dzieci na Kurnosie są wychowane,a że Tobie nie kłaniają się w pas to Twój problem.Mam nadzieję , że Gruszka zostanie a Braun zostanie tam gdzie jej miejsce......

Dzieci w Kurnosie. Wroc do szkoly !!! Pani dyrektor powinna zostac przywrocona

Przecież p. Braun pracuje w szkole. Niech pokaże jakim jest dobrym nauczycielem z nauczaniem na wysokim poziomie.

Tak powinno być bo nie można w taki sposób traktować ludzi, to że zmienił się wójt nie znaczy że trzeba wszystkich niewygodnych zwalniać i zastępować swoimi. Zwalniać to mało powiedziane , wyrzucać jak coś niepotrzebnego...

Mam nadzieje ze Ci wszyscy niepotrzebni zmobilizuja sie i zaczna sie skutecznie bronic!!!PANI DYREKTOR NIECH PANI NIE ODPUSZCZA!!Niech inni biora z Pani przyklad!

Przepraszam za przejezyczenie miało być Gryczka a nie Gruszka

nie dzięki Pani Braun ta szkoła istnieje... to Pani Braun istnieje dzięki tej szkole i tyle w temacie.

Chyba jedną z najgłośniejszych i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Najlepsza chyba u was na wsi co najwyżej, zejdź na planetę kobieto.

Ta sprawa już od dawna nie bawi, a nudzi. Niech wezmą na to stanowisko kogoś, kto nie ma żadnych powiązań politycznych w i z gmniną i w końcu nastanie spokój. Przynajmniej dla uczniów i ich rodziców.

biedny Gryczka, wiecznie go chce ktoś odwoływać ..

On do tego przyzwyczajony..,.

Do kadry też go kiedyś powołali, a wyszło jak wyszło...

W której kadrze Ty byłeś? Chwal się!

dodaj komentarz