Rejestracja i logowanie

Dzień Energetyka. Uroczysta akademia, odznaczenia i podziękowania dla pracowników [FOTO]

Wydarzenia 14-08-2018 Autor: magjas Foto: mj-s
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (82)
Dodaj komentarz

Bardzo jest mi Was żal biedni frustraci z podrażnioną, chorą ambicją. Znacie powiedzenie: „jak Kali ukraść - to dobrze, jak Kalemu ukraść - to źle”. Gdy Wy otrzymywaliście odznaczenia za cwaniactwo, układy, prywatę i pasożytnictwo przez pół wieku komunizmu i ćwierć wieku złodziejskiego bagna okrągłostołowego, to było dobrze, a nawet dla niektórych super. Kiedy nareszcie odznaczono uczciwe, kompetentne i ciężko pracujące osoby za ich codzienny, często 9-cio, a nawet 10-cio godzinny trud i poświęcenie dla innych ludzi, Ojczyzny i na chwałę Boga, podnosicie tak ogromny skowyt, że aż nieprzyzwoicie śmieszny. Mówię szczerze – jest mi Was bardzo, bardzo żal, ponieważ zazdrość, frustracja i jad, którym opluwacie innych nigdy nie pozwolą Wam na normalne, szczęśliwe życie. Może – zamiast szukać zadry u innych, lepiej usunąć belkę z własnego oka i zająć się uczciwą pracą, nauką i zdobywaniem doświadczenia, odnosząc się z szacunkiem i życzliwością dla innych ludzi? To najlepsza recepta na sukces. Na pewno w znacznej większości jesteście katolikami, ale na tym forum zachowujecie się gorzej, niż ateiści – zero pokory i tolerancji. Skąd u Was, drodzy frustraci tyle nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka??? Możliwe, że wśród odznaczonych jest ktoś nie do końca godny takiego zaszczytu, ale stosując uogólnienia wyrządzacie ogromną krzywdę ludziom, których nawet nie znacie, a z których pracy i pomocy często korzystacie.

a ja ci powiem krótko- ci co zasługują na medale nigdy ich nie dostają

Czyli wszyscy odznaczeni powinni oddać swoje medale ewie, bo tylko ona zasługuje na odznaczenie... Biedactwo, czytaj ze zrozumieniem, co napisał Szczerbiec.

ja pierniczę , ale żeś przemówienie walnął

Nie o ordery ludziom chodzi ale o wypaczanie rzeczywistości przez tych co uwaźają się źe reprezentują suwerena a tutaj w tym małym grajdołku zrobili skok na wartości i kasę. Najwyższa pora żeby dostali prysznicem od Prezesa ale tak spektakularnie żeby cała Polska o was usłyszała.

Stańczyk ma rację, świerzy przykład skoku na kasę. W temacie o wycieku papierów nowego Turowa https://zgorzelec.info/#!/news/16200 Odnośnik w artykule powala, a komentarze mówią za siebie. Finansowy savoir vivre pełną gębą panie Szczerbiec, a dywidendy to już od roku nie widzimy...

Miałem nadzieję, że to forum dla ludzi inteligentnych, ale pomyliłem się. Widzę Januszu, że w swym zacietrzewieniu, piszesz coś nie wiedząc nawet o co tu chodzi. Więc wytłumaczę łopatologicznie. Jestem narodowcem z krwi i kości. Nigdy nie interesowali mnie komuniści, ani ci, którzy zawarli z nimi układ okrągłostołowy: od UW i KL-D poprzez AWS, PSL, SLD, PO aż do PIS, czyli AWS-bis włącznie. Możesz mi wierzyć, że na ten temat wiem znacznie więcej, niż Ci się wydaje. Jednakże nie zmienia to faktu, że nie będę dyskutował o polityce na forum, które dotyczy fotoreportażu o DNIU ENERGETYKA i osobach odznaczonych w związku z energetycznym świętem. W tym miejscu, na tym forum nie interesują mnie i co najmniej 80% energetyków, Twoje - ani żadne inne - poglądy czy sympatie polityczne, ponieważ kulturalni ludzie wymieniają poglądy na temat, który jest przedmiotem dyskusji - przypomnę raz jeszcze - tym tematem jest DZIEŃ ENERGETYKA, a nie np. polityka w domu i zagrodzie. Czy nadal jeszcze nie rozumiesz, że włazisz buciorami tu, gdzie Cię nie proszono???

Szczerbiec zalicza się do ludzi inteligentnych a z jego wypowiedzi jasno wynika, że ma wadę postawy spowodowaną długotrwałym przebywaniem poniżej pleców. W temacie artykułu wzbudza śmiechu ranga przybyłych gości, max to WICEwojewoda. Brawo panie Szczerbiec są powody do dumy z tego kameralnego spotkania. Z roku na rok coraz gorzej, szkolne apele mogą mieć większy rozmach

Wydaje się, że gość podpisujący się Kwintesencja był w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę i widział to, co jest kwintesencją tego miejsca, ale może kiedyś go wyczytają na szkolnym apelu...

Biedaku, nie mając argumentów, używasz pseudo argumentu ad personam. Nie będę się zniżała do Twojego poziomu, powiem tylko, że w tekście Szczerbca nie ma żadnego błędu (choć jest znacznie dłuższy), a w Twoich wypocinach są 3 błędy, w tym jeden ortograficzny. Nie wiem, czy Szczerbiec ma wadę postawy, ale wiem, że Ty Esencjo jadu nie dorastasz mu nawet do pięt.

Takie dywagacje (nie oceniam słuszne, czy nie) nie powinny mieć miejsca na tym forum. Czy chciałbyś drogi Stańczyku, aby ktoś na pogrzebie opowiadał dowcipy, lub na weselu z Twoim udziałem tematem wiodącym były wspomnienia z ostatniego pogrzebu w rodzinie? To kwestia taktu i szacunku dla innych, czyli tzw. savoir vivre, o kulturze już nie wspominając.

Jesteśmy przed wyborami jednymi, drugimi, trzecimi, wybierzmy jak trzeba. Nie bądźmy ludźmi drugiego sortu.

Nasi koledzy i znajomi !!Ala, Ela, Janek,Zbyszek itd dzisiaj po ponad 30 latach otrzymują zasłużone medale, bo są Energetykami zostali w Elektrowni, a my dawno temu zostaliśmy wyrzuceni za bramy spółek i też nadal jesteśmy ENERGETYKAMI. Dlaczego nas tam zabrakło? dlaczego nikogo ze spólek tam nie ma?? A my żyjemy nadal.Dlatego że na to pozwoliły związki elektrowniane .A to "Dzięki działaczom związkowym z ELB" Gdzie jest sprawiedliwość ? kto widzi naszą krzywdę? my Energetycy zza bramy ?? gdzie są dla nas odznaczenia?? dlaczego nie ma żadnego z nas, ze spółek na tych fotach?? - Przecież nic miało się nam nie zmienić tak nas zapewniali działacze związkowi! Nic się nie zmieniło - wszystko się zmieniło!!! ale my wam tego nigdy nie zapomnimy gnoje .

Kolego, rozumiem wypić w pracy raz i się z tym kryć.. ale Ty Zenku, piłeś dzień w dzień i jeszcze do nadzoru palcem wymachiwałeś, że jeszcze im pokażesz! Teraz pracujesz w spółce, a dzięki komu masz wogóle pracę?! Związki załatwiły Ci tak bo Elektrownia nie chciala się już z Tobą użerać! W spółce to masz życie.. elektrowniak zzesłany do ciężkich prac, a nie powiesz nikomu przecież, że leżysz całymi dniami na warsztacie i wiecznie opowiadasz każdemu jaką masz ciężką prace.. Alkohol zniszczył życie nie jednemu! Wystarczy z tym walczyć!

O matko, Aga Skąd ta nadwaga? Czy tobie Mężuś Jeść nie pomaga?

po czym poznac czlowieka pracy --- przyszedl bez krawata bo inne narzedzia do pracy potrzebuje

masz racje maja tyle wspolnego z energia i wytwarzaniem co swinia z pokrzywami....

Czytam komentarze i myślę że jak zwykle Polak jak nie dostanie w d...ę to nie myśli, i ciesze się że dostajecie bo tak ochoczo wszystkie "Hamburki " głosowały na PiS , Antek M poseł z ziemi piotrkowskiej( postulat z sierpnia 80- poseł- ma być mieszkańcem terenu, dyrektorzy nie będą przywożeni w teczce, kadencyjność w Z Zawod.) macie swoją ziemię obiecaną. Czemuś biedny ? - boś głupi. Czemuś głupi - boś biedny.

Pytanie czy oni te piersi po ordery wypinaja w związku z jakimś sukcesem czy ot tak po prostu te twarze nieskazone yntelygencjo są przekonani o swojej wyjątkowości?

Ja też czekam na wzrost akcji PGE,no i na dywidendę,ale rząd się nie kwapi,musi za coś opłacić parady i 500+,te obchody są żałosne bonie ma czego świętować,ludzie są rozżaleni.,jakie zyski?

Politański, co oni z ciebie zrobili!

Pajęczno do Pajęczna!!!

Ale,że antek nie przyjechał do swojego misiewiczowegoc hlewika to dziwne..

Antek zajęty był. Model samolotu składał

Będą zmiany prezesów, dlatego warszawki nie było.

A co na to poseł narciarz??? Nie wstyd mu spojrzeć w twarze mieszkańców??? Oby wybory wszystko zweryfikowały...

Zawada zabieraj kolesiostwo i w....j!!!

W Kopalni przyjmują "swoich równiejszych" i po 3 (TRZECH!) miesiącach dają im umowę na czas nieokreślony i 6 (SZEŚĆ)!) grup (czyli tyle ile "zwykły" torfiorz z wkopu musi pracować na nie z 15-20 lat!). Zawsze było źle i każdy brał dla siebie, ale to jakie kur****wo jest teraz, tak nigdy nie było! PiSiory jada bez oporu! Czas rozliczyć towarzystwo w zbliżających się wyborach!

Ale mimo wszystko ci nowo przyjęci nie są objęci gwarancjami zatrudnienia. I ja osobiście mam ogromną nadzieję, że po wyborach, po zmianie władzy wszyscy wylecą na zbity pysk i zostaną rozliczeni.

Niestety są objęci. To kolosiostwo w liczbie 300 pociotów.

nie są objęci porozumieniem, gdyż nie byli w chwili jego podpisania pracownikami kopalni czy elektrowni

Jesteśmy obięciach Haha i jeszcze podwyżkę dostaniemy emoji

W chwili podpisania czyli w grudniu ub. roku pracowała zgraja ponad 200 w kopalni do tego jeszcze elektrownia i centrala

Rzygać się chce na to co Misiewicze wyprawiają w naszym mieście. Wypad stąd jak najszybciej. Nie głosujcie na PiS. Błagam.

Agnieszko, co się z Tobą porobiło? Dobrze Ci w życiu? Wszystko w porządku? Nie? Coś mi mówi, że będzie jeszcze gorzej ;-)

Nie czepiajcie się Karpia. A ten krótkonogi całkowicie ogolony kierowniczek sługus papugowy ( i tylko tyle) to za co dostał odznake. Przcież nie za intelekt ( brak) tylko za fałszywe udawanie Pełowca.

Komuna wróciła?

Masz racje , ale kogo wybierać na kogo głosować ?

Tylko Ruch Narodowy - prawdziwi patrioci, którzy autentycznie robią wszystko dla Polski i Polaków, a nie dla obcych farbowanych lisów, dla których kasa jest ważniejsza niż dobro i honor Ojczyzny, którzy - kosztem Polski wzbogacają, często wrogie Polsce, mocarstwa.

Kogoś z własnego komitetu, bez etykiet PiS, PO itd.

Byłem na tej parodii zwanej Akademia. Cyrk na kółkach. Pisiory plują nam w twarz. Zawada zabieraj zabawki i wynoś się stąd.

ale bzdury tu ktos pisze w kolko to samo. Przyjec do kopalni i elektrowni to nie bylo wogole juz w 21 wieku bo od 15 lat nie ma mozliwosci sie tam dostac bez "plecow" wiec nie pieprzcie ze to przez rzady psu w tej kadencji bo taka sytuacja trwa od bardzo dawna

Masz rację, ale to co teraz robią Sławciu i Maryjan woła o pomstę do nieba! Oczywiście wtóruje im pewna pani z działu HR.

I gruba tleniona blondyna z radomska kumpela osłanki z radomska. Patrz zdjęcie z artykułu. W....... do radomska!!!!!

Stop dla Radomska.

Zawada do Zawidowa!!!

Drugi sort gości, nie to co kiedyś.

Prawdziwe medale za fukcyjne osiagniecia. Tak samo dostal macierewicz za zaslugi dla gornictwa i energetyki. Tyle ze nic nie zrobil. Ba nawet nie wiedzial co gdzie i jak. Porazka zenada.

Jak jest tak dobrze w PGE to dlaczego akcje kosztują ok 9zł ? W 2015 były po ok 22zł.

Bo mają takich energetyków jak odznaczony Janek K. który do niedawna był zwykłym kierowcą. A teraz odznaczony energetyk PISowczyk?

Agnieszka , patrząc na foty, widzę że coś ze zdrowiem. Idź do lekarza.

Mam juz dosc pisu i misiewiczow w miescie. Mam dosc traktowania mnie jak czlowieka gorszego sortu. Mam dosc bezradnosci i dosc krzykow o sprawiedliwosc ktorych nikt nie slyszy. Chce byc traktowany jak wszyscy a szacunkiem. Chce miec mozliwosc godnej pracy. Chce moc awansowac i sie rozwijac. Nie chce zyc na ciaglym debecie i niepewnosci. Marzy mi sie wlasne miejsce na ziemi. Nie chce cale zycie mieszkac z rodzicami bo nie stac mnie na oplaty i samodzielne zycie. Mam dosyc zapieprzania za innych ktorzy bogada sie i awansuja czesto moim kosztem lub po znajomoaci. Jestem wyksztalconym dobrym i pracowitym czlowiekiem i zasluguje na uczciwe traktowanie. Mysle ze wiekszosc z was czuje to samo. Stanmy razem i sprobujmy zmienic ten stan. Niedlugo wybory. Zrobmy to z glowa. Przywrocmy miasto mieszkancom. Przywrocmy nam miesca pracy.

Chryste jaki populizm! Trzeba było do szkoły iść i się uczyć a nie teraz narzekać, że życie ciężkie. Tu w Bełchatowie wszyscy mieliśmy i mamy możliwość godnego życia... a w każdym razie lepszego niż w innych miejscach w kraju. W kopalni pracuje ponad 4000 ludzi, w elektrowni koło 3000, drugie tyle w spółkach - wszyscy są z nadania? Co za bzdury! Aż się niedobrze robi jak się czyta takie bzdury... Populizm aż się rzygać chce. Samoobrona mi się przypomina. Ale jak się nie ma logicznych argumentów to trzeba krzyczeć hasła, które trafią do prostych mas.

A masz jakiegoś sensownego kandydata?

Nie mam. Ale mam wiare w ludzi ze potrafia sie jednoczyc przeciwko tyranii. Bywalo roznie rozne partie byly przy wladzy kazdy chcial sie nachapac. Ale kazdy w miescie mial zatrudnienie w kwb czy eb. A teraz mlodzi wyksztalceni uciekaja. Zastepuja ich ludzie niekompetentni. Tylko ile to moze potrwac zanim zacznie sie sypac. Nie chce dzielic ludzi na partie. Chociaz sami bezmyslnie to robia. Po prostu widze i slysze co sie wkolo dzieje. A dzieje sie naprawde zle. Ulotki na miescie. Zmienione tablice wjazdowe dl miasta. Transparenty na trawnikach. Ile jeszcze?

Nic dodać, nic ująć.

Wstyd! Wszyscy wiedza ze zatrudniani sa debile po znajomosci. Nie liczy sie umiejetnosc chec pracy nauki. Zatrudniani sa ludzie ktorzy maja brac pieniadze i robic minimum. A na barki pozostalych osob slada dodatkowe obciazenie. Bo zamiast ludzi do pracy zatrudnieni sa ludzie po znajomosci bez wiedzy checi do pracy i to za grube pieniadze. I gdzie ta sprawiedliwosc gdzie to prawo o ktorym ciagle mowa. Wstyd i hanba. Jeszcze aie obnosicie z jakimis odznaczeniami ktore nic nie znacza.

Dziwie sie ze protestow nie ma i transparentow. Jak tu wszyscy po pisie. Nikt z belchatowa pracy nie moze znalezc w kwb czy eb a tu wszyscy po znajomosci polglowki zatrudnienie znajduja jak nie z pajeczna to z radomska to. Tutowa calymi rodzinami zjezdzaja to inwazja normalna. W niemczech maja muzulmanow a my mamy pisiakow. Porazka. Niech beda juz te wybory czas to zmienic i przywrocic prawo.

O, widzę niezadowolenie tych z PiS. Prawda w oczy kole.

Za po było wg. Ciebie inaczej? A za czasów sld kopalnia i elektrownia nie podzieliły się na zlodziejskie spółki? Pozostaje Ci swoje niezadowolenie wyrażać na marszach KOD-EINIARZY.

Many chyba nie rozumiesz sytuacji. Jakby sie czulk warszawiacy gdyby nagle zaczeli tracic prace. Nie mogli znalezc zatrudnienia a w ich miejsce byliby przyjmowani ludzie z belchatowa po znajomosci? Co ma czuc taki czlowiek? Ktory zyje w miescie od lat wie ze sa stanowiska ktore moze obsadzic ale zamiast tego przychodzi sierotka po znajomosci. Bezradnosc i zlosc to malo powiedziane. I nie wyzywaj ludzi od kodziarzy bo tu nikt z takich ugrupowan nie pochodzi. Nie walczymy i nie bawimy sie w polityke. Chcemy normalnego traktowania i miejsc pracy. Zamiast tego prace dostaja ludzie z innych miast i tu sie przeprowadzaja calymi rodzinami. A rodowity belchatowianin z wiedza wyksztalceniem znajomoscia i wiedza terenu kopalni urzadzen schematow dzialania prozno chodzi na filcyjne rozmowy. Przemysl to czlowieku zamiast pluc jadem na ludzi. Kazdy w miescie ma dosyc tej sytuacji.

Tak bylo pewnie za po tez roznie. Ale to co oni zrobili w 8 lt pis zrobil w pol roku. I dalej jedzie. W d...pie ma orawomi sprawiedliwosc co to za pis.hahahaha hipokryci. Zlewe mam z was. Barany beeeee

Tak było inaczej, bo ludzie z Bełchatowa mieli pracę. I uwierz, wiem o czym mówię. A teraz mamy nalot z Radomska i Pajęczna.

Ty pisiarzu nie bylo to tak bezczelne i na taka skale. Zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz. Ale czego wymagac od mohera. Napewno nie myslenia. Umysl zatrzymal sie w komunie interaz do tego znow dazy. Zenada.

Nie głosuję na żadną z tych opcji kodeinisto. Nawet nie umiesz poprawnie wyrazić swojej opinii i spinasz się jak hemoroidy.

Bo many jest obsrany

Haha sam wyzywasz od kodeinistow a ja tez z zadnej z opcji politycznych i co sie ciskasz hahaha

Pieluchy zabrakło??? No tak, za to Milczanowska była. Wszystkie "Misiewicze" z orderami? Bardzo się zasłużyli przecież, bo są z Radomska i Pajęczna...

No twarze nie przepracowane I dzień wolny od pracy. Bajka

O słodka panienko, widzieliścię tę od niemieckiego? Jak toto urosło na nowej posadzie? Ale włos nadal gustownie ścięty, jak nie przymierzając, mop viledy po myciu podłogi w domku na wawrzkowiźnie po imprezie 18kowej...

A obok jakieś dwie bziągwy w koszulach nocnych

Ta pierwsza po prawej to Manuela z maratonu uśmiechu

Ta manuela to z kopalni. Ale "cudo". Buhahaha!!!

Podobno toto derektorki. Ani urody ani gustu ani wiedzy. Żeeenaaadaaa co oni wyprawiają. Ci prawi i sprawiedliwi. Mialo być sprawiedliwie a jest bagno obludy . Wiocha z radomska i pajęczna ma siè dobrze.

A te dwie obok niej, o matko piekutowska ale wiocha. Skad sie to wzięło w Bełchatowie?

Z Radomska i Pajęczna.

Najgorzej jak spotka indyka

Pani Prezydent w czerwieni jak zwykle elegancka

Bardzo ładną mamy Panią Prezydent .....

To się umów.

Gratulacje

Czego i komu gratulujesz???

dodaj komentarz