Rejestracja i logowanie

Bełchatowianka w Mam Talent! Trzymamy kciuki

Wydarzenia 31-07-2017 Autor: J.Grabska Foto: archiwum prywatne
16

Weronika Olczak, instruktorka bełchatowskiego Centrum Fitness & Dance wystąpi w telewizyjnym show „Mam Talent”. Trenerka wraz ze swoimi koleżankami zaprezentowała niecodzienny rodzaj ćwiczeń, a mianowicie Kangoo Jumps.

Co to za rodzaj ćwiczeń i na czym on polega? Tak naprawdę nazwa pochodzi od butów, które zostały zaprojektowane przez kanadyjskiego ortopedę Gregory Leghtmana. Neutralizują uderzenia o twardą powierzchnię, chroniąc w ten sposób kręgosłup, a także stawy kolan oraz przeguby stopowe na 80%. Dzięki temu, ćwiczenie w tych butach nadaje uczucie nieważkości i powoduje pozytywne emocje.

Pani Weronika swoją przygodę z Kangoo Jumps zaczęła w grudniu. Właśnie wtedy dowiedziała się o tego rodzaju ćwiczeniach i postanowiła zapisać się na szkolenie. Ta forma aktywności na tyle ją zainteresowała, że postanowiła włączyć ją do harmonogramu zajęć w swoim studiu. Nie ukrywa, że jest to interesujący rodzaj fitnessu, który cieszy się dużym powodzeniem.

Skąd pomysł na udział w telewizyjnym talent show?

- Ja sama nigdy bym się nie zgłosiła do tego typu przedsięwzięcia. Nie mam parcia na szkło. Pewnego razu zadzwoniła do mnie kobieta, która zaobserwowała nasze poczynania w Internecie i złożyła mi propozycję wzięcia udziału w programie. Początkowo nie byłam tym zainteresowana, jednak po kilku próbach namawiania mnie, zgodziłam się – opowiada Weronika Olczak

Na precastingi wybrała się wraz z Rumunką, która promuje tę formę aktywności w Polsce oraz z dwiema Ukrainkami mieszkającymi w Warszawie. W tym właśnie składzie uczestniczki wywalczyły sobie wyemitowanie ich pokazu w telewizji

Jak wyglądało opracowanie choreografii i ile trwały przygotowania?

- Szczerze mówiąc, po podjęciu decyzji nie miałyśmy zbyt wiele czasu, ani możliwości na ćwiczenie układu. Wszystkie mieszkamy w różnych zakątkach Polski i mamy dość napięte grafiki zajęć. Tak naprawdę spotkałyśmy się tylko dwa razy, aby ustalić choreografię, a następnie każda z nas ćwiczyła indywidualnie - wyjaśnia instruktorka fitness.

Nie ukrywamy, że bardzo interesuje nas, jak jury zareagowało na ten niecodzienny rodzaj aktywności i cały pokaz. Pani Weronika zrelacjonowała to w ten sposób: 

-Występy nasze budzą zainteresowanie większości ludzi. Zarówno jury, jak i prowadzący program byli zaskoczeni, ale równie bardzo zaciekawieni. Spotkałyśmy się z pozytywnymi opiniami.

Instruktorka fitness nie ukrywa, że jest pełna podziwu dla całej organizacji talent show. Opowiedziała, jak o wszystkim były dokładnie informowane, co w danym momencie miały zrobić, w jakie miejsce się udać, co nastąpi za chwilę. Jest zaskoczona perfekcyjnie zgranym zespołem oraz profesjonalizmem, jakim się wykazują twórcy programu. Nie kryje również pozytywnych emocji związanych z udziałem w przedsięwzięciu.

Co dalej? Czekamy na wystartowanie „Mam Talent” w telewizji. Przypominamy, że program ruszy już we wrześniu, w jesiennej ramówce. Trzymamy kciuki za sukces bełchatowianki i życzymy dalszej, równie owocnej pracy w rozwijaniu pasji.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Ale super ☺że mamy w Bełchatowie taki talent

Ja chciałbym taką żonę jak Weronika, sam trenuje a Ty Zbynio nie pisz jesli to kobieta nie w Twoim guście to zachowaj dla siebie raczej nikogo to nie obchodzi emoji

Zbyniu czy znasz weronike osobiscie ze takie bzdety wypisujesz????

TRZYMAMY KCIUKI POWODZENIA!!!

Gratulacje i sukcesu życzę emoji

Gratulacje i dalszych sukcesów na arenie telewizyjnej. Widać od dłuższego czasu ogrom pracy wkładanej budowanie zespołu oraz aktywne angażowanie w zajęcia swoim udziałem. Mało jest właścicieli klubów, która zacięcie angażuje się dopingując ludzi w trakcie zajęcia. Poza , tym można zauważyć wyróżnienie dla klubu Pani Weroniki, która angażuje się w wszelkiego rodzaju akcje prowadzone w mieście od kliku lat integrując kluby z całego kraju.

Gratulacje Weronika.Miło ciągle gdzieś o Tobie czytać . 

Dziękuję za miłe komentarze emoji i zapraszam na trening <3

Boże, już naprawdę nie ma bardziej utalentowanych ludzi ? Co to za talent skakać na kangurzych buciorach?!

Skakales? skakalas?ze sie wypowiadasz?

Zapraszamy na zajecia mozna sie samemu przekonac emoji

Weronika jest stradznie chuda i w ogóle nie wygląda jakby była instruktorką fitness. Zbyt mało kobiecości, żeby nie powiedzieć WCALE

Zbyniu zapraszamy na zajecia pokazesz nam swoja męskość i talent emoji

W tobie Zbysiu za to jest za pewno dużo kobiecości. Trącisz trochę geyoofstfem,

Gratulacje. Trzymam kciuki.

gratuluję!! i trzymam kciuki za sukces w programie i nie tylko!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także