Rejestracja i logowanie

Antoni Macierewicz prezentował w Bełchatowie kandydatów do Europarlamentu - Witolda Waszczykowskiego i Beatę Dróżdż [FOTO]

Wydarzenia 31-03-2019 Autor: rk
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (126)
Dodaj komentarz

Kto GO wypuścił z izolatki ????

Pewnie uciekł emoji

Mikrofalówka + parówka = eksperyment naukowy

1 tropiciel afer 2 spec od geografii -odkrywca nowych państw 3 chytra baba z Radomska patronka bezrobotnych 4 górnik co starostą na 100 % miał zostać a z braku laku został górnikiem 5 brat górnik, którego górnik kiedy jeszcze był ważną szychą do spółki na rogowcu jako kierownika upchał. 4 nieporadny upchany na kopalni , któremu kopalnia się znudziła i dyrektorem w innej spółce zapragnął zostać 5 Roszpunka która w magiczny sposób dyrektorem została i równie w magiczny sposób udało jej się zatrudnić roszpunke nr2 w innej spółce skarbu państwa ........ wszyscy my i nasze rodziny dziękujemy wam za wasze głosy drodzy wyborcy, bez was, nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy...... DZIĘKUJEMY !!!!!

Rodzina na swoim +

Antoni to porządny człowiek , szkoda że mało takich w polityce ludzi. Lewaki i Rozgoryczeni prezesi z Ziemi mogą mu buty czyścić i sobie jedynie żale wylać w internecie. KROPKA.

Parówki, #miś , mistrale za 1$, dzban jakich niewielu w polityce, do tego startuje do sejmu z regionu z którym nic wspólnego nie ma.

Zdaje się, że miał pozwać niejakiego Piątka, który odkrywa prawdziwe oblicze Antoniego. Schabożer straszył prokuraturą i z urzędu i z własnej inicjatywy i nic nie robi. Czyżby się bał, że sąd potwierdzi rewelacje redaktora?

a jak ziemniaki swoich pozatrudniali i szyldem Ziemia Bełchatowska sobie brudne gęby wycierali to dobrze było? ;] prezesi chrzęsty nie chrzęsty, bez kompetencji tylee lat na stołkach siedzieli, kupę kasy brali, mało tego ich ludzie kupę kasy brali, sekretarki nawet kupę kasy zarabiały a teraz wypisywać tu śmią?? swoje wady u innych widzi się najwyraźniej emoji a jakie odprawy mają ziemniaki? 30, 40 tysia? może o tym pogadajmy? co?

hehehe lewaki dopisały na forum emoji

Weście tego Antka schowajcie do szafy, wstyd robi na cała Polskę. Zaraz znowu gdzieś publicznie ogłosi, że ktoś sprzedaje Mistrale Rosji za 1 EUR czy innego dolara. O jego największym wynalazku #MISIEK to szkoda nawet pisać.

Szkoda, że organizatorzy spotkania jak i sami kandydaci na europosłów nie zadbali o to, by na spotkaniu poza flagą Polski, widniała jeszcze flaga Unii Europejskiej. Być może nie bardzo się utożsamiają z tą flagą i instytucjami europejskimi... i chodzi tylko o przytulanie dobrej kasy, gratuluję klasy politycznej

po hu.. przeca tu nie chodzi o unie tylko o to by poensje w euro brac wiec po co flagi ???

W tych czasach wystarczy tylko przyczepić się do jednej z partii najlepiej rządzącej, skończyć jakieś zarządzanie zaocznie i kupić garnitur z Tuszyna i już można rżnąć Pana i się wysoko nosić... biedne czasy nastały oj biedne. Tylko dlaczego Ci Państwo mają ludzi za idiotow?

Świetnie to ująłeś. Nic dodać nic ująć.

waldi po przeczytaniu tego posta klsze zapewne ...

Jesteście zaprzeczeniem wszystkich wartości które głosicie. Banda hipokrytów, jedyne wartości jakie są dla was ważne to kasa i robota po znajomości. A gęby wypchane pięknymi frazesami.

SIEDZI W PIERWSZYM RZĘDZIE cieślak radny, ktory na polityce niby sie zna. Ale DYREKTOREM TECHNICZNYM W WODKANIE MA BYC. Zone mu juz w WodKanie zatrudnili i jeszcze kilka świteźanek ze starostwa. Oj zle sie dzieje. Ciekawe co na to Mariola Czechowska?!

Och nic jest zajęta nowym wybrankiem...

Kolejny PRAW i SPRAWIEDLIWY.

dam se rękę uciąć, ze gdyby to były alta 70 czy 80 to by do PZPR należał, taka mentalność... a bdzis wielki prawy i sprawiedliwy kur.. mać

Nizły spend, sami sobie brawa biją. Cały radomszczański PiS przyjechał.

Pozdrowienia zza ###

pan starosta 100-lecia waldi to o czyj interes zabiega, Bełchatowa czy radomska i Piotrkowa ?

Oooo nie było spoconego mecenasa z radomska który razem z chytrą babą z radomska i waldusiem kiepskim rozp....bełchatowski PiS. A przecież miśkowi który siedzi i antoinowi tak wiele zawdzięczaja. Połowica pokaźnych gabarytów na eksponowanym stanowisku chociaż ani wiedzy ani kultury tylko chamstwo i bufonada. Już niepotrzebny antoin? Cwaniaczki radomszczańskie. A won z naszych zakładów. .

Naprawdę nie mamy w naszym regionie lepszych polityków ??? Tylko te dwa importowane z warszawki, odstawione na bocznicę dinozaury ???

Nie zapominaj o Ance radomszczance patronce szukających pracy emoji

Ale to patronka wyrachowanych wiernopoddańczych jej pociotów z Radomska. Inni nie mają u niej szans.

na foto "władze" okregu 10 PiS z zerowym poparciem w terenie ..

Szału nie było, jakie smutne miny. A co tam robił WODZU.

Przyjechali do Bełchatowa politycy partii rządzącej z górnej półki w kraju na spotkanie wyborcze, a tu nie ma ani żadnego z 3 parlamentarzystów z Bełchatowa, ani prezydentowej i jej zastępców, ani starościny, ani prezesa czy dyrektorów koncernu PGE. Przybyli tylko ludzie Antonia i Anodiny, którzy odeszli do lamusa, bo stracili eksponowane funkcje i już nigdy ich nie odzyskają. Brakuje też Misia i Sławka, którzy na takiejimprezie zawsze bywali, a teraz robią kariery za amkniętymi drzwiami

Gdyby do mnie tacy goście przyszli to nawet drzwi bym nie otworzył.

Zaiste górna półka, tropiciel spisków i odkrywca nowych państw w towarzystwie chytrej baby z Radomska..... czego oni tu szukają, znowu będą jakiegoś misia gdzieś upychać ???

Co mówicie, że nie ma Koca. Jest taki mały, że chociaż stoi to go nie widać. Zrobił mądrą minę i udaje, że ma dystans do swoich mocodawców, którzy go wylansowali a potem usunęli z partii

Sylwek i Kamil a wy co tam robicie? Macie teraz chyba duuuuużo czasu . . .

PAN RADNY KAROL KOWALSKI TO GOŚĆ PRZYWIATAŁ się z Antkiem.

Czyli teraz tak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne o pracę?

Czy były praktyczne warsztaty z wysadzania parówek w kuchence mikrofalowej ?

Ja Cię przepraszam... Piotruś cwaniak ratownik też do Pis-u? buahaha

Siostra agusi to gdzie zatrudnienie ostatnio dostała? A córcia a zięciu? Itp.itd. gdzie ta dobra zmiana? Nachapać się to główna idea. Karierowicze i obiboki po zaocznych sołtysówkach zgrywają się na "elitę" którą nigdy nie będą bo słoma z butów. Prezesie no dalej pogonić ich. Totalny rozrost biurokracji jakiej jeszcze nie było w tych państwowych spółkach. Doją bez litości. Radomsko Pajeczno i ich bełchatowskie pociotki. Żałosne. Na górze wielkie idee a na dole najazd na stołki i kase.

Zlot Januszy i Grażyn.

Co oni kurła odjaniepawlają???

Ale że Antka wypuścili z szafy.

Czyżby wojna bo cichociemn i wylądowali? ( dla wyborców PiS to określenie spadochroniarzy) Spadochroniarze to ludzie przywiezieni w teczce przez władzę a w latach 80 walczyliśmy by skończyć z tą praktyką to były m.in. postulaty Solidarności a teraz co ręka w nocniku? Co Waszczykowski mieszkaniec St. Miłosnej k Warszawy ma wspólnego z Bełchatowem? Chyba prąd w domu.

Już był taki jeden którego Antoni i Anna na salony wprowadzili, niejaki generał Miś. Ciekawe czy chociaż paczki z krówkami ktoś mu teraz wysyła ?

To misiu Ankę wprowadzał na saluuny. Był jej asystentem zanim do PiSu sie "wPiSała". Przedtem to była raczej przeciw niż za. Kameleon jakiś co co?

Trynkiewicz. Ciągutki.

Antek spec od eksperymentów, Witold co San Escobar zwiedzał, chytra Baba z Radomska, Roszpunka, starosta co górnikiem został choć starostą na 100% miał być.... i wiele wiele innych ciekawych postaci naszej lokalnej sceny politycznej.... tylko za Misiem wszystkim tęskno.....

A co właściwie ten spec od wysadzania parówek robi w naszym mieście ??? Przecież on jest z Warszawy !!

A panow Koca,Bakalarczyka,Polaka,Kotasa itd.... nie bylo??? Czy wiadomo juz cos o wykluczeniu pana Koca z PIS???

Nie było...... bo to nie "misiewicze"

Juz nie? przed wyborami byli.PIS powinien ich wszystkich wykluczyc i to szybko!

Nigdy nie byli.

Oj! Oj! Oj! brzydko tak klamac!

Ekipa Konrada. Powyższy komentarz mieliscie plusowac do jasnej anielki!

A kto to jest ta Janowska, nie znam...

To jest Pani która zmienia poglądy polityczne w zależności od opłacalności, weszła do Sejmu z listy rezerwowej z ramienia Kukiz 15 ale nagle zmieniła front i teraz jest zagorzałą posłanką PiS, wszystko w temacie, jak chorągiewka........

Janowska nawet w pisie nie jest to nie ma co se glowy zawracac

Wiecie co mnie zastanawia... Spotkanie PiSu w Bełchatowie a nie było żadnego parlamentarzysty. Senator to nigdy nie przychodzi, Kubiak jeszcze niedawno był widywany, no i Janowska, tez jej nie było. Mogliby okazać chociaż trochę szacunku bełchatowianom i poświecić trochę czasu ale nie... dostali głosy i mają nas gdzieś

A może chcą się odciąć od tego radomszczańskiego chłamu?

co ten Antek tu ciagle szuka.rodzine ma w Belchatowie czy co?przeciez on z Warszawy pochodzi

Niestety z Piotrkowa Tryb.

Startował z listy Piotrkowa ale mieszkańcem nigdy nie był i nie jest

A gdzie szałf pani poseł J i pan poseł K

Wielkie brawa dla Pana w koszulce "że wstyd Mu za rządzących..."

Na spotkanie przyszli Ci co dostali pracę i co chcą dostać ale jaja dobra zmiana jak za komuny najważniejsze zrobić sztuczny tłum.

O widzę Panią radną Kałuże i Panią Lube byłe pracownice starostwa oj bardzo chciały na ul. Węglową a Pani Wysocka pomyliła budynki i poszły do WOD KAN po sąsiedzku. Widocznie takie pracownice oj i w Wodkanie się poznają.

Jeszcze nie dawno to chciały przystąpić do Ziemi Bełchatowskiej, a tu proszę, proszę.

Wod-Kan to wylegarnia samych gwiazd :-/

Serce wydziału odeszło.... hahahaha....

tak jak żona radnego Cieślaka

A co z nią ?

Dziewczyny odeszly, w ochronie środowiska średnia IQ drastycznie spadla emoji

Ja to słyszałem, że p. Kałuża chciałaby zająć miejsce p. Pawlikowskiej. Będzie ciekawie. Paniu Jolu trzymam za Panią kciuki.

Ona to jak choragoewka. Do Ziemi Bełchstowskiej chciała w tedy gdy Starostą był Sz.Chrzęst. Później jak PiS wygrał wybory, Starostą został W.Wyczachowski, zaprzyjazniła się , siostra A. Wysokiej i tak zrodziła się miłość do PiS-u.

Pani Pawlikowska zajmuje 2 miejsca emoji

A po tam tyle dyrektorów?

Żebyś jeszcze się nie zdziwił!

Nie z takim cwaniakami dyrektor miała do czynienia.

no sama cwaniara to... umie być s z u j o w a t a jak większość z ziemi, co tu komentują, sami swoich jak pozatrudniali to dobrze było?

Oj widać obawy hihi

Biedna Jola

A niech je biorą gdzie chcą. Najważniejsze, że pieniaczek nie będzie w Starostwie. Wiecznie pokrzywdzone przez los bidulki.

Tak jesteś zorientowany/a. Ciekawe

Cyran Gałik idź spać

Dokładnie, jutro cotygodniowa wizyta u "kotka" pod biurkiem.

Mądrości pozazdrościć :-D :-D :-D

Pomyliłaś nazwiska :-D hahaha

A to Antoni niezłą antyreklamę zrobił swoją obecnością kandydatom do PE

Na szczęście nie widzę znajomych.

Przeglądam te zdjęcia i przeglądam, ale nigdzie nie widzę posła Kubiaka, Pani Starosty Pędziwiatr, wicestarosty Bakalarczyka oraz tuza Koca. Czyżby ta ekipa to inny PiS był?

Odcinają się od Anki Radomszczanki i tego chorego układu misiewiczów.

Który sami ściągli do Bełchatowa.

Buhahahah, co za stek bzdur.

Jak patrzę na twarze tych ludzi którzy uczestniczyli w spotkaniu to ciesze się, że ja osobiście nic nie muszę. :-) Niektórzy przybyli tam chyba za karę . Pozdrawiam

A ta rozczochrana blondi do sistra agi? Gdzie dostała pracę? W elb czy kwb?

A czy to prawda, że wzięła urlop bezpłatny w PZD?

W ochronie środowiska jest

siostrunia siedzie w KWB.

Marian już nie musisz się odmeldowywać na spotkaniach, kolega zawada w kiciu, już swoje odpękałeś daj sobie luz, kadra kopalni pamięta i czeka - ale jak dmuchnie to wszystkie miśki wylecą.

A to Marian nie jest w mundurze górniczym generalskim który otrzymał podczas administrowania kopalnią?

Tylko żeby miotełka dobrej zmiany wcześniej was nie wymiotła. Bo ten skostniały kolesiowski układ nikomu nie służy.

Po tej wizycie nowe awanse w KWB iElb pewne

Antoni zapewne odkrył nową teorię wybuchów i przyjechał się tym odkryciem podzielić z wiernym ludem pisu.

Antoni !!!! Anna !!!! Naprawdę o mnie zapomnieliście !!!???? Help !!!!

Ladziak, Marczak zdrowy, Bruzda ... Stara , dobra ekipa... ehhhh

No proszę, niegdyś najwiekszy krytyk PiS, Anna z ERA razem w jednej ławeczce z Antonim. Szkoda, że zabrakło misia który ich połączył. No cóż ale chyba chodują sobie nową misię emoji

ha ha ha a nie mówiłem że całe pajęczno i radomsko się zjechało i wszystkie miski z KWB i ELB pozatrudniane po znajomości, wystarczy popatrzeć na zdjęcia, no i piękny marian się znalazł chociaż stołek już stracił, same pisowskie gwiazdy, ha ha ha ha

Ale gdzie spocony mecenas. Jego pokaźnych rozmiarów Lucy nadal dyrektorem w kopalni? dostała się tam dzięki miśkowi. Misiek siedzi to spocony szuka układów gdzie indziej. Już mu antek niepotrzebny? Poczekamy zobaczymy. Coś tych zmian nie widać prezesie a miały być takie potężne. A kolejne figury z napompowanym ego jak balon. Wyliczać by długo karierowiczów z radomska i pajęczna.Kiedy pękną?

Tłumów nie widać. Al chyba maniek były z kWb był? Aga oczywiście z elektryków. A ona jeszcze pracuje? A miała być zmiana. A gdzie Szymon z Radomska kumpel miśka? Wszak dzięki antkowi jego połowie został dyrektorem w kWb. Już się wspiął na Antonia? A paszli stąd radomszańskie i pajęczański obiboki. Won!!!

Pierwszy raz w historii lokalne media nie napisały nic o wyborach do władz PGE GiEK SA. Jest wniosek o ich UNIEWAŻNIENIE, a media nabrały wody w usta. Ciekawe dlaczego? Patrz: https://www.facebook.com/rybakpge

Odezwał się narodowiec. Czemu za POprzedniej władzy byłeś cicho? Pacyfikacja, pała i gaz. Teraz MOŻESZ pytać. Idziecie z Korwinem do wyborów? Wstyd. Byłem na największym marszu 2018.

MW Ci opowiada: 1. Tak dla uściślenia MW to nie skrót od Młodzieży Wszechpolskiej. Ale masz racje jestem blisko związany z klimatem narodowym. 2. Skad stwierdzenie ze bylem cicho? Mozesz to podeprzec czyms konkretnym? Nie popieram zarowno PO jak i PIS-u, a i z Panem Januszem nie zawsze sie zgadzam. 3. Nie ide do wyborów z Korwienem, Kaczyńskim, Schetyna, Biedroniem czy innym plytkim ideologicznie czlowiekiem. Jedyne z czym moge isc do wyborów to pewność ze wybralem dobrze. 4. Co jest wstydem? Nie bardzo rozumiem Twa wypowiedz. 5. Byłeś na najwiekszym marszu w 2018. A gdzie byłes jak maszerowaliśmy w kilkaset osob przed rokiem 2010. Wtedy marsz nie był medialny, nie był modny, więc nie byłeś? Jak chcesz dalej rozmawiać zapraszam na email: pispojednozlo1@wp.pl Pozdrawiam MW.

Każdy radny pisior mial obowiązek przyprowadzic żonę, męża lub kochankę/a. I z 50b osób sie zrobilo. Nikt po dobroci nie przyszedł słuchać obłąkanego...

Ale się tych biednych pisiorów na pranie mózgu nazłaziło.

Wstydzą się Darka, że go nie było? Dorota też jest na oucie?

Boże jak tym ludziom z Radomska i Piotrkowa chciało się tu przyjechać, oprócz wąskiej grupy polityków bełchatowskiego PIS ludzi z Bełchatówa na palcach policzyć.

Żeby utrzymać stołki?!

Dokładnie. Paru radnych miejskich z PiS, dwóch może trzech z powiatu. Co za wstyd. Ale pupilki wierni jak zwykle. Nawet p. Ładziak, ale jaja......

Bo to nie ludzie z Bełchatowa dostają pracę w PGE, tylko z Radomska między innymi.

A to tylko dla ludzi pracujących w PGE tutaj przyjechali ? 

A to Ładziak jeszcze nie siedzi? Antek chyba szuka nowego misia w mieście ,nam nie potrzeba tu takiego buractwa

Już znalazł, Pana Wielmożnego.

On ma ambicje zrobić karierę jak Misio i Sławek Z. Podkladke już ma w postaci długów jakie po sobie zostawiłemojiTakie osoby są obciachem dla PiSu ale Antonio tego nie rozumie. Dla niego liczy się tylko wazelinka.

Cóż za ekipa !!! Antek smolenski, Witold San Eskobar i chytra baba z Radomska. Prawdziwa elita naszego regionu.

A teraz kilka pytań do byłego MSZ Pana Witolda Waszczykowskiego. 1) Kiedy polska dyplomacja ma zamiar powstać z kolan przed Izraelem i powiedziec glosno ŻADNYCH PIENIEDZY OD NAS NIE DOSTANIECIE. 2) Kiedy w końcu powiecie USA ze ich ustawe 474 (sprawa odszkodowan zydowskich) macie w nosie i jak wyzej nic placic nie bedziecie. 3) Kiedy wyciągniecie wnioski i powiecie dosc, opluwaniu Polski na arenie międzynarodowej (szczyt antyirański), kiedy w końcu przestaniecie tłumaczyc bezpodstawne i antypolskie ataki na tejże arenie? Czy nie wstyd Wam wyjść do ludzi? Których nie tak dawno Wasz gość ( premier Izraela Netanjahu) oskrżył o kolaborowanie z hitelorwcami. Zamiast napinac sie pod komentarzem, zapraszam na merytoryczna rozmowe na email: pispojednozlo1@wp.pl

dodaj komentarz