Rejestracja i logowanie

28. finał WOŚP coraz bliżej. Bełchatowscy organizatorzy szukają wolontariuszy

Wydarzenia 06-11-2019 Autor: Emste Foto: facebook/ WOŚP Bełchatów
19

Coraz bliżej tegoroczny, 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku na ulice całego kraju wyjdą tysiące wolontariuszy, którzy będą prowadzić zbiórki charytatywne. Wydarzenie nie ominie też Bełchatowa. Dokładny plan imprezy nie jest jeszcze znany, przedstawiciele bełchatowskiego WOŚP'u szukają jednak chętnych wolontariuszy.

Jak co roku, inicjatywa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ominie Bełchatowa. Tak jak w latach poprzednich, impreza odbędzie się na parkingu przy Galerii Olimpia. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze wszystkich atrakcji, możemy jednak spodziewać się m.in. możliwości przejażdżki offroadowymi samochodami i wystawy pojazdów militarnych.

W tym roku organizatorzy bełchatowskiego finału WOŚP postanowili zacząć poszukiwania wolontariuszy nieco wcześniej niż w latach ubiegłych,

Nas też obowiązują terminy, do tej pory wolontariusze często zgłaszali się pod koniec grudnia, gdy wiedzieli już o imprezie, niestety, nie byliśmy już wtedy w stanie ich zarejestrować. Mamy 270 miejsc, dlatego tym razem chcemy nagłośnić to wcześniej, by chętni wolontariusze zgłosili się do nas jak najwcześniej – mówi szef bełchatowskiego sztabu Rafał Kaleciński.

Jeśli chcecie zarejestrować się jako wolontariusz, możecie to zrobić w siedzibie Auto Szkoły "Speed" przy ul. Wojska Polskiego 58, w godzinach od 10:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku,

komentarze (19)
Dodaj komentarz

WOLĘ DAĆ NA OWSIAKA NIŻ NA RYDZYKA... stop czarnej MAFII

czy politykierka po wdowa po kolekcjonerze mieszkan i kont bankowych z Danzig przekaze na orkiestre na liicytacje jedno z kilkunastu mieszkan ??

A g..... cię to obchodzi

Nie mam pojęcia skąd te komentarze CHCESZ DAJESZ NIE CHCESZ NIE DAJESZ . chyba proste co ? ciekawe tylko ile dzieci już uratował sprzęt z WOŚP, a ile wasze marudzenie i kwas w komentarzach ...

Towarzysze katolicy! Przymusu dawania na WOŚP nie ma. Wy swoim zwyczajem możecie tradycyjnie karmić swoich czarnych pasterzy.

tak tak plujcie na kościół klękajcie przed owsikiem i noście mu kasiorę głupki hahahaa

Jak co roku nie dam głupkom ani złotówki

Znowu jąkała będzie zdzierał kasę z narodu !!

Ale jak watykański okupant zdziera kasę z narodu wyciągając łapska do ludzi i co gorsza do budżetu, to niby jest OK? Jak żyją w luksusach pouczając innych o skromności to wam nie przeszkadza? Ciekawa jest mentalność katolików.

Jakie zdzieral? Kto ma ochotę wrzuca do puszki, a Ty bez protestu korzystasz lub będziesz z aparatury diagnostycznej w razie choroby. Nie popierasz - nie przeszkadza i nie obrażaj ludzi IDEALE

Nie ma to jak być łosiem wolontariuszem robiącym za frajer niby w szczytnym celu kiedy władze tej organizacji przytulają kasiorkę wysługując się naiwniakami.

No tak samo jak ministrant w kosciele.

nie chcesz nie dawaj, nie oglądaj, masz wybór, a i nie obrażaj innych bo się kiedyś natniesz i zaboliemoji

3....2.....1.... start! Teraz bełchatowscy wojownicy Maryi, Józefa, św. Mikołaja i ojca Tadeusza pokażą swą klasę w komentarzach.

Ty juz pokazujesz klasę nie szczuj ludzi na ludzi i spadaj

I jeszcze wojownicy największego przeciwnika WOŚP czyli TVPIS

To prawdza ze polglowki chodza parami. Tez spadaj za swoim kumplem szydercą

Prawdą jest, że półgłówki nie potrafią pisać. Ty próbujesz coś mądrego napisać, ale nie wychodzi ani pisownia, ani wartość treści.

dodaj komentarz
Czytaj także