Reklama

Zwierzaki z bełchatowskiego schroniska bohaterami filmu. Te spojrzenia łamią serca... [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Zwierzaki z bełchatowskiego schroniska bohaterami filmu. Te spojrzenia łamią serca... [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przypominamy, w bełchatowskim Schronisku dla bezdomnych zwierząt trwa tydzień adopcji. Dziesiątki czworonogów czekają na nowy dom i kochających właścicieli. By zachęcić do aktywnego wsparcia tej akcji przygotowano film promujący - jego bohaterowie, to Ci którzy czekają na miłość, przyjaźń i odpowiedzialne zainteresowanie ludzi.

Tydzień adopcji trwa od 1 do 7 lipca. W dwa pierwsze dni akcji dom znalazło już 18 szczęśliwców - 9 kundelków, 3 szczeniaki, 3 dorosłe i 3 małe koty.

Choć każdy czworonożny szczęściarz, który znajduje swoich nowych właścicieli cieszy pracowników schroniska, to jak sami podkreślają potrzeby nadal są ogromne. Do adopcji w bełchatowskim schronisku nadal czeka ponad dwieście trzydzieści dorosłych psów, sześć szczeniąt, dwadzieścia trzy koty i cztery kocięta.

Jak podkreślają pracownicy Schroniska zwierzęta wydawane do adopcji posiadają pełen pakiet aktualnych szczepień, są również odrobaczone i odpchlone. Każdy pensjonariusz schroniska jest też zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek czworonoga na to pozwala, poddawany on jest również zabiegowi sterylizacji.

Schronisko czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00 – 16:00.

Sprawdź jakie zwierzątka zostały już adoptowane. Na oficjalne stronie schroniska na bieżąco można obejrzeć czworonogi, którym można dać nowy, odpowiedzialny dom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE