Reklama

Znany polityk wpadnie do Bełchatowa na piwo. Kiedy będzie można napić się z posłem?

Opublikowano: ndz, 20 wrz 2020 15:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek, 24 września bełchatowianie będą mieli okazję spotkać się z posłem, Arturem Dziamborem w nietypowych okolicznościach. Polityk pojawi się w Bełchatowie, by wspólnie z mieszkańcami wypić piwo w klubie Metro.

Inicjatywę tzw. piwa politycznego z pewnością trzeba nazwać egzotyczną, jednak nie jest to pierwsza tego typu akcja organizowana w Bełchatowie. W październiku ubiegłego roku lokalni kandydaci do sejmu spotkali się, by przy piwie właśnie, debatować o swojej wizji dla kraju i regionu.

Z podobną inicjatywą wyszli przedstawiciele Konfederacji, już w czwartek, 24 września mieszkańcy będą mieli okazję spotkać się przy "złocistym trunku" z jednym z polityków. Chodzi o Artura Dziambora, posła na sejm IX kadencji. "Polityczne piwo" można wypić w klubie Metro, start o godzinie 19:00, wstęp wolny. Więcej o wydarzeniu przeczytacie na facebook-u – LINK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE