Reklama

Znamy oficjalną decyzję w sprawie bełchatowskiej Strefy Kibica

Opublikowano:
Autor:

Znamy oficjalną decyzję w sprawie bełchatowskiej Strefy Kibica  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To już pewne - podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej będzie zorganizowana strefa kibica. Stanie na placu Narutowicza. Dziś Miejskie Centrum Sportu oficjalnie potwierdziło tę informację.

10 maja do Bełchatowa wpłynęła umowa przygotowana przez Telewizję Polską, dotycząca zgody na korzystanie z sygnału i publiczne odtwarzanie piłkarskich rozgrywek.

– Umowa, którą dostaliśmy od Telewizji Polskiej S.A, została już przez nas podpisana. Dziś odesłaliśmy ją do TVP – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie

W tej sytuacji bełchatowianie będą mogli wspólnie cieszyć się z kibicowania. W centrum miasta, na placu Narutowicza będzie można zobaczyć wszystkie mecze biało-czerwonych, którzy po 12 latach nieobecności znowu zagrają na mundialu. Zgodnie z zapowiedzią MCSu fani piłki nożnej obejrzą także wspólnie finał mistrzostw. Co dla nich niezwykle ważne, strefa kibica nie będzie mieć komercyjnego charakteru, czyli m.in. wejście nie będzie biletowane, nie będzie też prowadzona w niej jakakolwiek sprzedaż. Zaplanowano za to dla kibiców dodatkowe atrakcje.

Choć większość kibiców w kalendarzu już od dawna ma zaplanowane kibicowanie na mistrzowskich rozgrywkach, to dla porządku dodajmy, że: Mistrzostwa Świata w Rosji ruszają 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Biało - czerwoni zagrają w grupie H z Senegalem (19 czerwca, godz. 17), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20) i Japonią (28 czerwca, godz. 16).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE