Reklama

Znamy kandydata na prezydenta Bełchatowa z ramienia Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej

Opublikowano:
Autor:

Znamy kandydata na prezydenta Bełchatowa z ramienia Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejna polityczna siła ujawnia nazwisko swojego kandydata na stanowisko prezydenta Bełchatowa - tym razem chodzi o Koalicję Obywatelską będącą porozumieniem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Choć oficjalnie tego nie potwierdza, to wszystko wskazuje na to, że Włodzimierz Kuliński po kilkuletniej przerwie wraca do samorządowej polityki.

- Dziś mogę powiedzieć, że właśnie skończyłem nietypowe, wspaniałe wakacje. O konkretach dotyczących mojego kandydowania będziemy mogli pomówić najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu, na konferencji prasowej - mówił nam dziś w rozmowie telefonicznej Włodzimierz Kuliński

Choć sam zainteresowany wypowiada się w enigmatycznym tonie, to opublikowany przez Platformę Obywatelską 7 lipca na oficjalnym koncie Twitter spot wyborczy, prezentujący kandydatów w całym województwie już wątpliwości raczej nie pozostawia. Kuliński jest tam zaprezentowany z kilkoma innymi kandydatami Koalicji Obywatelskiej, między innymi z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska czy Sieradza.

Włodzimierz Kuliński po czterech latach - od ostatnich wyborów samorządowych w 2014 - wraca do lokalnej polityki, to doświadczony samorządowiec, były wiceprezydent Bełchatowa i wojewoda piotrkowski. Był również przewodniczącym Rady Miejskiej. W kwietniu tego roku został przewodniczącym zarządu Platformy Obywatelskiej RP w Bełchatowie i powiecie bełchatowskim

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE