Reklama

Zmienił się harmonogram odbioru odpadów. Kiedy przyjadą po śmieci?

Opublikowano:
Autor:

Zmienił się harmonogram odbioru odpadów. Kiedy przyjadą po śmieci?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gotowe są już harmonogramy odbioru odpadów na rok 2020. W najbliższym czasie Eko-Region dostarczy mieszkańcom domów jednorodzinnych nowe kalendarze. Znajdziecie je też na stronie internetowej spółki.

Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych obowiązuje od stycznia, a przygotowany został przez Eko-Region, spółkę która zajmie się właśnie odbiorem odpadów. Do właścicieli domów jednorodzinnych dostarczą go jej pracownicy.

- Z kalendarza dowiedzieć się można na przykład, w które dni każdego miesiąca odbierane będą z naszej posesji poszczególne rodzaje odpadów. Trzeba bowiem pamiętać, że inne są terminy odbioru dla tworzyw sztucznych, metali i papieru, inne dla szkła, a jeszcze inne dla odpadów biodegradowalnych czy zmieszanych. W kalendarzu zamieszczona jest też informacja o tym, kiedy odbędzie się np. wywóz wielkogabarytów, a także do kiedy za usługę tę należy zapłacić – informuje magistrat.

Harmonogram można też pobrać ze strony internetowej spółki. Należy wskazać typ zabudowy, a po zatwierdzeniu danych podać ulicę przy której mieszkamy. Po tym, będziemy mogli pobrać kalendarz w formacie PDF.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE