Reklama

Złodziejski duet odpowie za kradzież z włamaniem w centrum Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Złodziejski duet odpowie za kradzież z włamaniem w centrum Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch braci podejrzanych o włamanie do lokalu oraz pasera. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych elektronarzędzi, które powróciły już do prawowitego właściciela. Zgodnie z prawem, za kradzież z włamaniem grozi kara 10 lat więzienia, natomiast za paserstwo 5 lat.

Jak wynika z policyjnych ustaleń włamania do remontowanego lokalu w centrum Bełchatowa miały miejsce kilkukrotnie na przełomie września i października 2018 roku. Nieznani sprawcy do lokalu weszli po wcześniejszym wyważeniu drzwi. Łupem przestępców padły elektronarzędzia o wartości blisko 3 000 złotych. Funkcjonariusze wyznaczeni do wyjaśnienia tej sprawy zebrali wiele dowodów i materiałów. Na tej podstawie 11 października br. zatrzymali dwóch braci w wieku 20 i 23-lata. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów, za co grozi im kara 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo policjanci ustalili i zatrzymali pasera, 46-letniego mężczyznę, w mieszkaniu którego ujawniono elektronarzędzia pochodzące z włamania do lokalu. Skradziony sprzęt powrócił już do prawowitego właściciela. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE