Reklama

Złodziej w rękach policjantów z Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Złodziej w rękach policjantów z Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj zatrzymano 21-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży kosy spalinowej. Bełchatowscy policjanci odzyskali także skradzione narzędzie. Sprawcy za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zawiadomienie o kradzieży kosy spalinowej dotarło do Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie 9 czerwca. Po trzech dniach sprawca został ustalony i zatrzymany. Złodziej przywłaszczył sobie kosę spalinową z terenu jednej z nieogrodzonych bełchatowskich posesji. Poszkodowany oszacował straty na około 1000 zł.

12 czerwca policjanci pojechali na przeszukanie, ale 21-latka nie było w mieszkaniu. Policjanci trafili na niego na terenie parku. Zaskoczony, od razu przyznał się do kradzieży i wydał łup. Kosa spalinowa znajdowała się w jego miejscu zamieszkania - informuje KPP Bełchatów.

Sprawca wyjaśnia, że ukradł kosę z zamiarem jej sprzedaży, a takie działanie tłumaczy trudną sytuacją finansową. Mieszkaniec gminy Bełchatów usłyszał już zarzut kradzieży, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE