Reklama

Złamane drzewo spadło na rowerzystkę. Wichura szalała w Zelowie, połamane konary zablokowały drogi [FOTO]

Opublikowano: śr, 26 sie 2020 19:52
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Porywisty wiatr i deszcz mocno dały się we znaki na terenie gminy Zelów. Połamane drzewa zablokowały drogi i pozrywały też linie energetyczne. Jeden z konarów w Zelowie spadł na przejeżdżającą rowerzystkę. Na szczęście, jak informują strażacy, kobieta wyszła z tego zdarzenia bez większych obrażeń.

Aż sześciokrotnie wyjeżdżali na interwencję dzisiejszego popołudnia (26 sierpnia) strażacy z Zelowa. Wszystko za sprawą gwałtownego załamania pogody. Na skutek porywistego wiatru połamane drzewa zablokowały wiele dróg, pozrywały również linie energetyczne, a także uszkodziły pojazdy.

Do groźnej sytuacji doszło w samym Zelowie. Na ulicy Cegielnianej złamany konar drzewa spadł na przejeżdżającą rowerzystkę.

- W całym tym nieszczęściu znalazła się jednak spora dawka szczęścia, gdyż obyło się bez większych obrażeń. Jednakże osoba poszkodowana została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala – informuje OSP Zelów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE