Reklama

Reklama

Zbliża się termin opłat za śmieci

Opublikowano: czw, 7 wrz 2017 08:15
Autor:

Zbliża się termin opłat za śmieci - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiące: czerwiec, lipiec i sierpień. Opłatę należy uiścić do 15 września.

Reklama

Wysokość należności za gospodarowanie odpadami komunalnymi uzależniona jest od ilości osób zamieszkujących daną nieruchomość i sposobu zbiórki śmieci. Miesięczna opłata jest liczona jako iloczyn liczby mieszkańców zamieszkujących daną nieruchomość i obowiązującej taryfy.

W Bełchatowie stawki od osoby wynoszą odpowiednio: 7 zł jeśli odpady są segregowane i 12 zł w przypadku zbiórki nieselektywnej. W przypadku nieruchomości niezamieszkałych wysokość opłaty zależy od wielkości pojemnika i częstotliwości jego opróżniania. Miesięczna kwota opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi jest zgodna ze złożoną deklaracją i nie ulegnie zmianie do czasu złożenia korekty deklaracji lub zmiany stawki opłaty.

Wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać:

  • na indywidualny numer rachunku bankowego,
  • w kasie Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1,
  • poprzez inkasenta w Urzędzie Miasta Bełchatowa, ul. Czyżewskiego 7.
W przypadku braku indywidualnego rachunku bankowego lub nieznajomości wysokości opłaty, należy kontaktować się z Zespołem ds. Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi przy ul. Czyżewskiego 7, I piętro, pokoje nr 207 i 208 lub pod nr tel. 44 733-52-57 i 44 733-52-58.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.