Reklama

Reklama

Zbiórka krwi w kleszczowskim Solparku. Kiedy możecie oddać życiodajny płyn?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum/zdj. poglądowe

Zbiórka krwi w kleszczowskim Solparku. Kiedy możecie oddać życiodajny płyn?  - Zdjęcie główne

foto archiwum/zdj. poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższy piątek w Kleszczowie odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Życiodajny płyn będzie można oddać w Solparku między 09:00 a 13:00.

Reklama

Osoby, które chcą podzielić się życiodajnym płynem jakim jest krew, będą miały ku temu okazję już w najbliższy piątek, 23 lipca. Na terenie gminy Kleszczów, a konkretnie w kompleksie Solpark odbędzie się bowiem honorowa zbiórka krwi.

Cała akcja rozpocznie się o godzinie 09:00 i potrwa do 13:00. Rejestracja dawców prowadzona będzie do 12:00. Jednocześnie organizatorzy przypominają, że osoby zdecydowane mogą wcześniej potwierdzić swoją obecność, dzwoniąc na numer telefonu 574 049 170. Jest to o tyle ważne, że mając informacje o dużej frekwencji, ekipa RCKiK będzie mogła powiększyć zespół, który przyjedzie do Kleszczowa. Dzięki temu cała akcja zostanie przeprowadzona szybko i sprawnie.

- Prosimy o liczne przybycie i odpowiednie przygotowanie swoich organizmów do donacji — zachęca zarząd Gminnego Klubu HDK PCK w Kleszczowie.

Krew to drogocenny płyn, który może uratować życie lub zdrowie. Wakacje to jednak okres, w którym jest ona najbardziej potrzeba, a jednocześnie jest jej najmniej, o czym przypomina Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

- Wakacje to najcięższy czas dla służby krwi! Prosimy Was, krwiodawców o pomoc! Dla Was to chwila z życia, dla potrzebujących w szpitalach — obietnica przeżycia. Zjednoczmy siły i dajmy szanse na życie i zdrowie ludziom potrzebującym tego z najcenniejszych leków, jakim jest krew przez Was oddana – czytamy w apelu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy