Reklama

Zauważył kobietę na kradzionym rowerze. Chwilę później 40-latka porzuciła jednoślad i zaczęła uciekać...

Opublikowano: czw, 13 sie 2020 11:36
Autor:

Zauważył kobietę na kradzionym rowerze. Chwilę później 40-latka porzuciła jednoślad i zaczęła uciekać... - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze dzielnicowi z KPP Bełchatów podjęli interwencję wobec kobiety, która dokonała kradzieży roweru. Wszystko dzięki czujności jednego z mieszkańców, który zauważył kradziony rower i zareagował. 40-latka usłyszała już zarzuty, a jednoślad wrócił do właściciela.

11 sierpnia, podczas gdy mundurowi prowadzili obchód dzielnicy, podszedł do nich mężczyzna, który poinformował, że właśnie odzyskał skradziony 31 lipca rower. Jak tłumaczył, jednoślad należał do jego kuzyna, więc gdy zauważył go na ulicy, od razu go rozpoznał.

- Kiedy zauważył, że jechała nim nieznana kobieta natychmiast zareagował. Podbiegł do cyklistki, a kiedy próbował ustalić szczegóły związane z jednośladem, kobieta porzuciła go i oddaliła się – infmoruje KPP Bełchatów.

Mężczyzna podał mundurowym rysopis kobiety, dzięki czemu dzielnicowi namierzyli ją, gdy wchodziła do jednego z bloków przy ul. Czaplinieckiej. Teraz odpowie za kradzież w sprawie o wykroczenie. Grozi jej grzywna, areszt lub ograniczenie wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE