Reklama

Reklama

Zakończono remonty sześciu bełchatowskich ulic

Opublikowano: 20 grudnia 2019 12:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyremontowane ulice na Binkowie są już do dyspozycji mieszkańców. Pojawiła się tam nowa nawierzchnia i oświetlenie, największe znaczenie mają jednak nowo powstałe dojazdy do posesji. Topazową, Agatową, Granitową, Perłową, Krzemową i Solną można spacerować już od pierwszej połowy grudnia.

Reklama

Prace związane z remontem sześciu ulic na Binkowie trwały już od 2018 roku i zakończyły się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

- Zakres robót był szeroki. Obejmował kolejno: ustawienie słupów oświetleniowych z nowoczesnymi, energooszczędnymi oprawami typu LED, budowę odejść kanalizacji sanitarnej i deszczowej, montaż wpustów ulicznych, w końcu prace typowo drogowe. Najpierw wykonane zostały podsypka z piasku oraz cementowa wylewka stabilizująca grunt. Następnie na każdej ulicy położono nawierzchnię z kostki, zamontowano także betonowe krawężniki. Co ważne, wszystkie prywatne posesje znajdujące się w tej lokalizacji zyskały również nowe dojazdy – informuje Urząd Miasta.

Łączny koszt wykonania tego projektu wyniósł ponad 3,7 miliona złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -2

  michail kvietniov

  a gdzie scierzki rowerowe ????

  • 2 lata temu | ocena +2 / -2

   Wwqqaa

   W słowniku ortograficznym

 • 2 lata temu | ocena +3 / -3

  Adela

  Ciekawe kiedy remont drogi przez Zdzieszulice Górne,też należy się to mieszkańcom jak psu zupa ....

  • 2 lata temu | ocena +2 / -2

   srela

   Po zrobieniu tych rowów odwadniających wzdłuż drogi co się zapadają od samego patrzenia na nie, to nie zasługujecie na jakikolwiek inny remont w okolicy drogi.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Paweł

  Jaki remont...to była BUDOWA dróg od podstaw!

 • 2 lata temu | ocena +3 / -3

  Światłowód

  Te ulice jak i inne jak psu zupa się mieszkańcom należą.Rozwój mieszkalnictwa to rozwój miasta.Co ludzie w namiotach mają mieszkać?Tyle tylko ,że jak zawsze w Bełchatowie wszystko robi się nie do końca i połepku.W projekcie chyba były jeszcze chodniki i co? Będzie tak jak na osiedlu Olsztyńskim?Jak realizować projekt to do końca.Ta inwestycja nie powinna być odebrana tak jak ta zrobiona bez pozwolenia na tym osiedlu.Co na to Pan wiceprezydent?Koledzy mogą?