Reklama

Reklama

XXI „Bełchatowska Piętnastka”

Opublikowano: sob, 18 lis 2017 23:00
Autor:

XXI „Bełchatowska Piętnastka” - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

19 listopada odbędzie się XXI edycja "Bełchatowskiej Piętnastki" - jednego z najstarszych biegów w regionie łódzkim. Pierwsza edycja tego ulicznego biegu sięga 1984 roku.

Bełchatowska Piętnastka to bieg, który na stałe wpisał się już do kalendarza sportowych wydarzeń w mieście, jak i kraju. Ubiegłoroczna edycja „Piętnastki” była jubileuszową, dwudziestą edycją tych zawodów. Na jej starcie stanęło blisko 1300 biegaczy, a sama impreza miała zasięg międzynarodowy.


„Bełchatowska Piętnastka” to bieg na 15 km (3 pętle po 5 km), który prowadzi ulicami Bełchatowa. Miłośników krótkich dystansów biegowych zapraszamy na „Bieg Rekreacyjny” na dystansie 5 km.

Zgłoszenia do biegu głównego „Bełchatowskiej Piętnastki” oraz Biegu Rekreacyjnego odbywają się poprzez formularz elektroniczny dostępny TUTAJ(wystarczy wybrać interesujący nas dystans) lub w dniu biegu w godz. 8-11 w Biurze Zawodów. Limit miejsc w Biegu Rekreacyjnym to 120 osób.

Zgłoszenia internetowe do „Piętnastki” trwają do 14 listopada br. Opłata startowa uzależniona jest od dnia jej uiszczenia. Do 10 października jest to kwota 35 zł, do 31 października 45 zł, do 16 listopada 55 zł, a w dniu biegu 80 zł. W przypadku Biegu Rekreacyjnego opłata to 10 zł przy wpłacie dokonanej do 15 listopada, 20 zł w dniu zawodów.

W „Piętnastce” prawo startu mają osoby, które do 19 listopada br. ukończą 16 lat. Niepełnoletni startują w biegu na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna. Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, a rozgrywany będzie przy ruchu ograniczonym.

Regulamin obu biegów – biegu głównego oraz rekreacyjnego – dostępny jest TUTAJ. Bełchatów będzie również miejscem podsumowania Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, szczegóły TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.