Reklama

X Bieg Rekreacyjny i Marsz Nordic Walking

Opublikowano:
Autor:

X Bieg Rekreacyjny i Marsz Nordic Walking - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Przed nami jubileuszowy X Bieg Rekreacyjny i Marsz Nordic Walking. Zawody organizowane przez KB Spartakus odbędą się 24 czerwca br. tradycyjnie na stadionie PCS w Bełchatowie oraz pobliskich terenach leśnych.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest zarejstrowanie się na stronie e-gepard.eu lub w biurze zawodów w dniu biegu. Biuro będzie znajdować się w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, ul. Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów (wejście od basenu oraz stadionu lekkoatletycznego). Co ważne, organizatorzy nie pobierają opłaty startowej. Weryfikacja zawodników odbędzie się w godz. 8:00 - 11:00. Pełen REgulamin dostępny jest TUTAJ.


Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno uczestników, jak publiczności oraz dzieci. Tradycyjnie bowiem dla najmłodszych też przewidziano zawody na różnych dystansach w zależności od wieku. Start biegu głównego i marszu o godz. 12:00. Wcześniej jednak zaplanowano biegu dla dzieci. W Biegu Krasnala wezmą udział najmłodsze dzieciaki, do 6 lat. Będą miały do przebycia 100 m. Dwa razy dłuższy dystans będzie dla dzieci w wieku 7-8 lat. Dzieci w wieku 9-11 lat pobiegną na 400 m, a młodzież w wieku 12-15 lat na 600 m. W biegu głównym zawodnicy będą mieli do wybory dwa dystanse - 5 km i 10 km. Na 5-kilometrowej trasie odbędzie się marsz nordic walking dla kobiet i mężczyzn, który będzie też mistrzostwami dla środowiska amazonek.


Organizator przewiduje limit zgłoszeń w ilości 150 dla biegu głównego, 100 dla biegu na 5km, 50 dla marszu Nordic Walking i 150 dla biegów dla dzieci. Podczas odbioru numery startowego zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem w celu weryfikacji danych.


Trasa biegu głównego będzie oznaczona biało czerwoną taśmą oraz informacyjnie co 1km. Na trasie będzie umieszczony punkty z wodą na 5 kilometrze.

Start wspólny: stadion Powiatowego Centrum Sportu
¬ dwie pętle ścieżkami leśnymi dla biegu na 10 km
¬ jedna pętla ścieżkami leśnymi dla biegu na 5 km
¬ jedna pętla ścieżkami leśnymi dla marszu Nordic Walking na 5 km
Meta: w miejscu startu (stadion Powiatowego Centrum Sportu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE