Reklama

Reklama

O krok od tragedii na drodze pod Zelowem. Tylko refleks kierowcy ocalił mężczyźnie życie [FOTO]

Opublikowano: sob, 14 lis 2020 20:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który w stanie upojenia alkoholowego postanowił położyć się wieczorem na drodze 484 w Łobudzicach. Jedynie refleks kierowcy lanosa uratował mu zdrowie, a prawdopodobnie i życie.

Reklama

Około godziny 19:00, jadący od Zelowa do Bełchatowa kierowca lanosa, nagle zauważył leżącego na drodze mężczyznę. Aby uniknąć przejechania po nim, gwałtownie skręcił, co spowodowało, że auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok.

Okazało się, że leżący mężczyzna był kompletnie pijany i nieświadomy faktu, że mógł właśnie stracić życie. Z relacji świadków wynika, że sam po chwili podniósł się i zszedł z jezdni. 

Na miejscu pojawiły się służby medyczne, straż pożarna i policja. Okazało się, że zarówno kierowca, jak i pijany sprawca zdarzenia są cali i zdrowi. Na miejscu pracują mundurowi, ustalając dokładny przebieg zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE