Reklama

Wyciek gazu na Dolnośląskim! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś około godziny 11.00 mieszkańcy bloku 203 na osiedlu Dolnośląskim zaalarmowali straż pożarną o silnie wyczuwalnej woni gazu.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane trzy jednostki straży pożarnej. Na miejscu są też obecne służby pogotowia gazowniczego, PGMu i PECu.

Na ten moment wykluczono by uszkodzone było przyłącze sieci gazowniczej i sama instalacja w bloku. Strażacy sprawdzają na okolicznych parkingach czy gaz nie wydobywa się z instalacji zaparkowanego auta.

[AKTUALIZACJA] Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że powodem silnie wyczuwalnej woni był wyciek z już nieużywanej instalacji gazowej. W skrzynce zlokalizowanej przy bloku 203, gazownicy stwierdzili brak jednego z elementów zamykającego stary zawór. Okazało się, że mieszkańcy czują nieszkodliwy i niegroźny nawaniacz, który właśnie do celów bezpieczeństwa, jest dodawany do gazu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE