Reklama

Wpadł z dopalaczami w drodze z dyskoteki

Opublikowano:
Autor:

Wpadł z dopalaczami w drodze z dyskoteki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W zeszły piątek (03.07) policjanci z bełchatowskiej komendy przeprowadzili działania kontrolno – prewencyjne, w których pod lupę wzięli kierowców wracających z nocnych dyskotek. Nieczyste sumienie okazał się mieć 20 - latek, u którego w samochodzie znaleziono dopalacze.

W nocy z piątku na sobotę policjanci drogówki, prewencji, kryminalni oraz przewodnik z psem do wykrywania zapachu środków odurzających wzięli udział w działaniach prewencyjnych, których celem było ograniczenie liczby przestępstw i wykroczeń popełnianych podczas nocnych zabaw, jak również ograniczenie liczby wsiadających za kierownicę pod wpływem alkoholu. Sprawdzono około 60 osób, a u 20 - letniego kierowcy skody octavii znaleziono dopalacze.

Jak informuje policja, mieszkaniec Pajęczna był bardzo rozdrażniony i zestresowany podczas kontroli. Pies wyszkolony do wyszukiwania zapachu substancji odurzających wskazał schowek pod kierownicą, w którym ukryte było sześć woreczków z białymi kryształkami. Ponadto, w samochodzie razem z kierowcą podróżowało pięć osób, w tym trzy nieletnie pod wpływem alkoholu, za co odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Pamiętajmy, że dopalacze to śmiertelne zagrożenie. Już wkrótce za posiadanie tych substancji, będzie grozić taka sama kara, jak za posiadanie narkotyków.

Reagujmy, jeśli ktoś z naszego otoczenia sięga po te trujące środki. Być może uratujemy komuś życie - apelują bełchatowscy policjanci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE