Reklama

Wpadł pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Mężczyzna myślał, że zdąży...

Opublikowano:
Autor:

Wpadł pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Mężczyzna myślał, że zdąży...  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do przerażającego wypadku doszło w minioną niedzielę na dworcu kolejowym w Rozprzy. 62 – letni mężczyzna został potrącony przez pociąg. Poszkodowany stracił przytomność i został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Aktualne doniesienia mówią, że mężczyzna żyje, nie wiemy jednak w jakim jest stanie.

Sceny grozy rozegrały się na dworcu kolejowym w Rozprzy około godziny 12:50 w niedzielę, 26 stycznia. Z relacji policjantów wynika, że 62 -latek próbował przejść na drugą stronę torów w miejscu, w którym było to niedozwolone. Na własne nieszczęście, próbował to zrobić "w ostatniej chwili" przez co wszedł wprost pod nadjeżdżający od strony Łodzi pociąg towarowy relacji Łódź – Olechów. Z relacji maszynisty wynika, że zauważył on mężczyznę, nie zdążył jednak wyhamować rozpędzonego składu. Doszło więc do potrącenia. W momencie zdarzenia maszynista był trzeźwy.

Chwile po zdarzeniu , 62 -latek był przytomny, zaczął jednak tą przytomność tracić, natychmiast przetransportowano go więc do bełchatowskiego szpitala. Obecne informacje wskazują na to, że mężczyzna żyje, nie wiemy jednak jaki jest jego stan.

Policjanci dokonali już oględzin miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli monitoring. W najbliższych dniach okaże się też czy poszkodowany mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE