Reklama

Wójt obawia się kwarantanny, dlatego… powołał zastępcę. ''Nie możemy dopuścić do paraliżu urzędu''

Opublikowano: pon, 12 paź 2020 11:51
Autor:

Wójt obawia się kwarantanny, dlatego… powołał zastępcę. ''Nie możemy dopuścić do paraliżu urzędu'' - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Konrad Koc, wójt gminy Bełchatów, zdecydował się powołać zastępcę. Swoją decyzję tłumaczy postępującą epidemią koronawirusa i obawą przed paraliżem pracy urzędu. Zastępcą wójta został Damian Marczewski.

Wójt gminy Bełchatów podkreśla, że decyzja o powołaniu zastępcy została wymuszona... przez obecną sytuację epidemiologiczną. Jak zaznacza, nie chce dopuścić do sytuacji, w której ze względu na kwarantannę doszłoby do paraliżu pracy w samym urzędzie.

- Mamy coraz więcej przypadków zachorowań na COVID 19, a co za tym idzie rośnie ryzyko objęcia kwarantanną kierownictwa Urzędu Gminy Bełchatów – mówi Konrad Koc, wójt gminy Bełchatów. - W obecnych realiach moja kwarantanna albo izolacja związana z zachorowaniem na COVID oznaczałyby de facto paraliż pracy urzędu. Nie możemy dopuścić do takiej sytuacji, a powołanie Zastępcy Wójta pozwoli jej zapobiec - dodaje.

Na swojego zastępcę mianował Damiana Marczewskiego, który dotychczas zajmował stanowisko inspektora ds. zamówień publicznych w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych.

- Jestem przekonany, że kompetencje i umiejętności pana Damiana Marczewskiego są gwarancją należytego wypełniania obowiązków, związanych z jego nowym stanowiskiem – powiedział Konrad Koc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE