Reklama

Wojewoda zamyka pediatrię w Bełchatowie. Dzieci będą leczone w Piotrkowie

Opublikowano:
Autor:

Wojewoda zamyka pediatrię w Bełchatowie. Dzieci będą leczone w Piotrkowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pediatria bełchatowskiego szpitala na koniec lipca zostanie na dwa tygodnie zamknięta. Mali pacjenci, wymagający hospitalizacji będą przyjmowani w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim.

Decyzją wojewody łódzkiego oddział zostanie zamknięty w terminie 27 lipca – 15 sierpnia. Jak informuje Paweł Skoczylas, dyrektor placówki to planowane wyłączenie:

- Od dłuższego czasu mieliśmy zapisaną w harmonogramie działalności szpitala modernizację oddziału dla najmłodszych pacjentów. Zgodnie z obowiązującymi wymogami musimy wybudować na pediatrii izolatkę.

Jak informuje bełchatowska placówka, chorym w stanie nagłym, wymagającym pilnej hospitalizacji opiekę zapewni Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Roosevelta 3.

Jednocześnie informujemy, że decyzją dyrekcji Szpitala Jana Pawła II od 11 lipca zostały zniesione ograniczenia odwiedzin pacjentów oddziału anestezjologii i intensywnej terapii. Obostrzenia zostały wprowadzone z zagrożeniem New Dehli, wyjątkowo niebezpieczną i antybiotykoporną bakterią.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE