Reklama

Wirus w Urzędzie Miasta. Zarażony pracownik, 7 osób na kwarantannie

Opublikowano:
Autor:

Wirus w Urzędzie Miasta. Zarażony pracownik, 7 osób na kwarantannie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowski Urząd Miasta – to kolejna z miejskich placówek, w której jeden z pracowników otrzymał dodatni wynik testu na koronawirusa. Na kwarantannę wysłano w sumie 7 osób, a sam budynek został już zdezynfekowany. Urząd obsługuje petentów w wyznaczonych strefach.

Coraz więcej placówek w Bełchatowie boryka się z koronawirusem. Do tej pory pozytywne wyniki otrzymali pracownicy kilku szkół, żłobka czy Powiatowego Urzędu Pracy. Jak poinformowali dziś urzędnicy, jako kolejny na listę należy wpisać Urząd Miasta. Zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u jednego z pracowników urzędu. Decyzją sanepidu, 7 osób zostało skierowanych na kwarantannę.

- W tych wydziałach, gdzie musi zostać zapewniona stała obsługa mieszkańców, już w połowie września wprowadzono rotacyjny system pracy. Urzędnicy zostali podzieleni na dwie grupy, połowa pracuje przez tydzień zdalnie, pozostali stacjonarnie. Dotyczy to Urzędu Stanu Cywilnego oraz Zespołu ds. Ewidencji Danych Osobowych. W związku z wprowadzonymi zmianami i zmniejszeniem o połowę stacjonarnie pracującego zespołu w tych jednostkach czas obsługi klientów może być dłuższy, dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość – informuje magistrat.

Urzędnicy przypominają też, że w budynku obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE