Reklama

Wirtualny wiatrak na telefon bije rekordy popularności. Użytkownicy testują i...

Opublikowano:
Autor:

Wirtualny wiatrak na telefon bije rekordy popularności.  Użytkownicy testują i... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Upały nie odpuszczają i każdy z nas schładza się jak tylko może. Jedni wskakują do basenu, inni włączają klimatyzację, a są i tacy, którzy ... pobierają na telefon aplikację z wirtualnym wiatrakiem (sic!).

Portable Fan - taką nazwę nosi aplikacja mobilna, która ma służyć jako przenośny, wirtualny wentylator. Niemożliwe, aby telefon mógł chłodzić? Tak podpowiada logika i zdrowy rozsądek, nie mniej jednak grupa osób chcących sprawdzić, czy tak jest w rzeczywistości jest niesamowicie duża - program bowiem został pobrany ze sklepu GooglePlay już ponad milion razy.

Co ciekawe, większość osób testujących aplikację wystawia pod nią pozytywne komentarze rekomendujące jej działanie.

- WoW to jest niewiarygodne! Na takie upalne dni jest idealny. Nie dość, że chłodzi, to jeszcze wydaje przyjemny dla uszu dźwięk, ale radze uważać, ponieważ zbyt długie korzystanie może sprawić, iż w waszych pokojach zrobi się lodówka. Polecam wszystkim - pisze w opiniach jeden z użytkowników Portable Fan.

Wielu korzystających z Portable Fan twierdzi, że działa ona bez zarzutów, choć może nie w sposób, o którym myśleli programiści.

- Genialne!! W autobusie się szczególnie przydaje... bo wszyscy od Ciebie odchodzą i patrzą jak na dziwaka, a Ty masz dużo miejsca - relacjonuje kolejny użytkownik programu.

Są też tacy, którzy publikują negatywne opinie na temat tej aplikacji, zawiedzeni jej działaniem.

- Minus, to brak regulacji prędkości. Po dwóch dniach użytkowania mam chore zatoki! - skarży się jeden z niezadowolonych użytkowników.

Mimo, że twórcy aplikacji informują, że jest ona tylko żartem i służy jedynie do imitowania dźwięku wiatraka, bo rzecz jasna stworzenie programu chłodzącego na telefon jest fizycznie niemożliwe, to jak widać są tacy, którzy spodziewali się efektów aplikacji, o czym świadczyć mogą takie komentarze pozostawione w sklepie Google Play:

- Nie działa, tylko dźwięki jakieś okropne . To nie działa. W ogóle nie polecam.

Postanowiliśmy przetestować aplikację również w naszej redakcji. U nas chłodzić nie chciała - może to wina zbyt słabych baterii. Jeśli macie swoje doświadczenia związane z Portable Fan, to napiszcie je w komentarzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE