Reklama

 „Wikingowie” ponownie podbiją ekrany kin Helios!

Opublikowano:
Autor:

 „Wikingowie” ponownie podbiją ekrany kin Helios! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Informacja prasowa22 listopada 2019 r

Wikingowie” ponownie podbiją ekrany kin Helios!

K ażdy pragnie władzy? Tego nie wiemy, ale z pewnością każdy chce zapoznać się z dobrą produkcją jako pierwszy! Sieć kin Helios uwielbia spełniać marzenia swoich widzów, dlatego już 5 grudnia zaprasza na wyjątkowy, bezpłatny seans. Punkt 20:00, na godzinę przed oficjalną premierą telewizyjną na kanale HISTORY, fani „Wikingów” obejrzą na dużym ekranie dwa odcinki najnowszego sezonu tego rewelacyjnego serialu!


Kanadyjsko-irlandzka produkcja, stworzona przez Michaela Hirsta, podbija serca widzów na całym świecie od 2013 r. Szósty, ostatni sezon Wikingów zasłużył na miano wyjątkowego z kilku powodów. Wyreżyserowanie jednego z 20 finałowych odcinków powierzono czołowej aktorce – Katheryn Winnick, wcielającej się w Lagerthę. Bohaterom serialu towarzyszyć będą oryginalne utwory wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła, a w jednej z kompozycji pojawi się gościnnie Anna Maria Jopek.


Szósty sezon podejmuje wątek sporu między braćmi, z którego Björn wyszedł zwycięsko jako król. Ivar, poszukując sposobu na odcięcie się od przeszłości, trafia na Ruś Kijowską. Lagertha chce wieść spokojne życie na farmie. Niestety, nowe zagrożenia pojawiają się niebezpiecznie blisko. Wikingowie prowadzą dalszy podbój Skandynawii. Ubbe i Torvi udają się na Islandię, gdzie ujawniają tajemnice związane ze zniknięciem Flokiego, a Hvitserk prowadzi osobistą wendetę przeciwko Ivarowi.


Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na premierowe odcinki 6. sezonu serialu Wikingowie, należy zarejestrować się pod adresem wikingowie.helios.pl, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego podczas rejestracji. Czynnikiem decydującym o otrzymaniu miejsc na sali jest kolejność odbioru biletów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE