Reklama

Wielki konkurs walentynkowy z „Planetą Singli 3”!

Opublikowano:
Autor:

Wielki konkurs walentynkowy z „Planetą Singli 3”! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Informacja Prasowa

1 lutego 2019 r.

Wielki konkurs walentynkowy z „Planetą Singli 3”!

Co łączy miłość i kino? Oczywiście wielkie emocje! Z okazji premiery komedii romantycznej „Planeta Singli 3” sieć kin Helios zaprasza do udziału w wielkim konkursie walentynkowym, w którym nagrodą główną jest romantyczny weekend dla dwojga w Narie Resort & Spa w Wilnowie!

Już w czwartek, 8 lutego, uwielbiani przez miliony widzów bohaterowie serii „Planeta Singli” wracają na ekrany kin Helios
w całej Polsce. Ania i Tomek wreszcie decydują się na ślub!

Z okazji premiery filmu i święta zakochanych sieć Helios przygotowała ogólnopolski konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić i zachować bilet na film „Planeta Singli 3”, uzupełnić kupon konkursowy otrzymany w kasie, a następnie wrzucić go do urny wystawionej w holu każdego kina. Widzowie, którzy zakupią bilet on-line mogą odebrać kupon konkursowy za okazaniem biletu w kasie.

Nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwojga w ekskluzywnym SPA. Każde z kin sieci przyzna również nagrodę na szczeblu lokalnym – „pakiet randkowy Helios” w skład którego wchodzą: kawa lub herbata i słodki upominek dla dwojga, podwójne zaproszenia na wybrany film, a także dwa kinowe zestawy barowe.

Zgłoszenia można składać osobiście w kinach od 8 do 17 lutego. Docenione zostaną najbardziej oryginalne pomysły – liczy się kreatywność i poczucie humoru! Zaplanuj walentynkową randkę w kinie, weź udział w zabawie i wygraj kolejne filmowe spotkanie dla siebie i swojej połówki, a nawet pobyt w SPA! Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.helios.pl/walentynki2019.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 46 kinami mającymi łącznie 261 ekranów i ponad
51 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE