Reklama

Wielkanoc online. Gdzie znajdziemy transmisje z bełchatowskich kościołów?

Opublikowano:
Autor:

Wielkanoc online. Gdzie znajdziemy transmisje z bełchatowskich kościołów? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tegoroczne Święta Wielkanocne będą inne niż do tej pory. Wszystko przez panującą na świecie pandemie koronawirusa. Wierni, tym razem nie zgromadzą się w świątyniach by pobłogosławić pokarmy. Same msze, będą dostępne online. Sprawdziliśmy, gdzie można oglądać transmisje z wielkanocnych eucharystii.

Informowaliśmy ostatnio o decyzjach w kwestii tegorocznych świąt Wielkiej Nocy oraz zaplanowanych transmisjach z Mszy Świętych - więcej w artykule "Bełchatowskie parafie przygotowują Wielkanoc online". Na chwilę obecną, przeprowadzenie transmisji zadeklarowało kilka parafii z Bełchatowa. Eucharystię online będzie można oglądać:

Na profilu księży Sercan z dolnośląskiej parafii [KLIKNIJ] - W Wielką Sobotę o 18:00 Liturgia Wigilii Paschalnej, w niedzielę wielkanocną o 06:00 transmisja Eucharystii Zmartwychwstania Pańskiego.

Na kanale YouTube, parafii Miłosierdzia Bożego z Binkow [KLIKNIJ] - Sobotnia transmisja o godzinie 18:00. W Wielkanocną Niedzielę eucharystie zaplanowano na 06:00, 10:30 oraz 12:00.

Na profilu parafii Zesłania Ducha Świętego z Przytorza [KLIKNIJ] - w Wielką Sobotę, Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 19:00. w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego transmisje zaplanowano na godz. 7:00, 10:30 i 18:00

Na profilu parafii Nieustającej Pomocy [KLIKNIJ] - w Wielką Sobotę o 20:00 oraz Wielkanoc o godz. 11:00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE