Reklama

Więcej patroli na drogach. Policja zapowiada kontrole

Opublikowano:
Autor:

Więcej patroli na drogach. Policja zapowiada kontrole - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji, któremu z pewnością towarzyszyć będzie zwiększony ruch na drogach. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwać będzie większa liczba policyjnych patroli, co za tym idzie kierowcy mogą się spodziewać wzmożonych kontroli drogowych.

Działania „Ostatni weekend wakacji” rozpoczęły się już jutro tj. 31 sierpnia od godziny 06:00 i potrwają do niedzieli 2 września do godziny 24:00. Kierujący mogą w tych dniach spodziewać się zwiększonej ilości patroli ruchu drogowego w całym powiecie bełchatowskim. Mundurowi będą zdecydowanie reagować na wszystkich, łamiących przepisy i stwarzających bezpośrednie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci drogówki będą również sprawdzać stan techniczny pojazdów, a co najważniejsze stan trzeźwości kierujących.

Policjanci przypominają, że to ostatni weekend wakacji i ruch może być większy. Zamiast wyjeżdżać na ostatnią chwilę, lepiej jest zaplanować podróż wcześniej. Pamiętajmy, że to od nas samych zależy bezpieczeństwo nasze i innych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE