Reklama

Reklama

Wciąż wielu chorych na COVID-19 w bełchatowskim szpitalu. Prawie wszystkie łóżka zajęte

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wciąż wielu chorych na COVID-19 w bełchatowskim szpitalu. Prawie wszystkie łóżka zajęte - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do bełchatowskiego szpitala wciąż trafia wielu chorych na COVID-19. Jak informuje dyrekcja placówki, obecnie prawie wszystkie wydzielone łóżka są zajęte. Ile wśród chorych to osoby po przyjęciu szczepionki, a ilu to niezaszczepieni?

Reklama

Niestety w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie zajęte są prawie wszystkie łóżka przeznaczone dla osób chorujących na COVID-19. Na chwilę obecną wydzielono 80 miejsc dla pacjentów z podejrzeniem i potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 oraz 8 łóżek intensywnej terapii.

Według ostatnich danych z piątku (10 grudnia) w bełchatowskiej placówce hosptalizowane były 83 osoby w związku z COVID-19, w tym 8 osób przebywało na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii.

Jak poinformowała dyrekcja szpitala, spośród 83 pacjentów w sumie 64 to chorzy niezaszczepieni, a 19 to osoby, które przyjęły wcześniej szczepionkę.

Póki co placówka nie ma w planach zwiększenia liczby łóżek dla pacjentów z COVID-19.

- Szpital o potrzebie ewentualnego zwiększenia łóżek covidowych informowany jest przez Wojewodę Łódzkiego. Na chwilę obecną brak decyzji Wojewody Łódzkiego o zwiększaniu liczby łóżek przeznaczonych dla pacjentów z COVID-19 w naszym Szpitalu – informuje bełchatowski szpital. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy