Reklama

Warsztaty paleontologiczne "Jurajska Przygoda" w MCK

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty paleontologiczne "Jurajska  Przygoda" w MCK - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, wraz z Ekspozycją PGE Giganty Mocy, zapraszają na warsztaty paleontologiczne, pn. "Jurajska Przygoda", które odbędą się 28 października o godzinie 12:00, w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Czy wiecie, że miliony lat temu obszar naszego regionu pokrywały ciepłe i płytkie wody morza jurajskiego? Chcielibyście w nich zanurkować? Odbyć podróż w czasie i przeżyć jurajską przygodę? Ekspozycja PGE Giganty Mocy zaprasza na warsztaty paleontologiczne, podczas których będzie to możliwe. Zajęcia odbędą się w ostatnią niedzielę października o godzinie 12.00, w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.
Pod czujnym okiem miłośnika historii naturalnej - p. Michała Bugajskiego z Klubu INKLUZJA - dzieci, wraz z rodzicami, odbędą podróż wehikułem czasu. Powrócą do okresu jurajskiego, natkną się na amonity i belemnity, jeżowce oraz żyjące na dnie morza gąbki. Niektóre pradawne żyjątka będzie można wyłowić, skryć w plecaku, przenieść do czasów współczesnych a nawet zabrać ze sobą do domu!

Warsztaty skierowane są do rodzin z dziećmi.

Bilety do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: https://bit.ly/2HJQ7Er
Więcej informacji na: https://bit.ly/2QE5j7a

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE