Reklama

W szpitalu wszystko wróciło do normy. Pacjenci mogą już liczyć na zabiegi

Opublikowano:
Autor:

W szpitalu wszystko wróciło do normy. Pacjenci mogą już liczyć na zabiegi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Fizjoterapeuci wrócili dziś do pracy, a pacjenci do planowanych zabiegów. Po tygodniowej nieobecności spowodowanej zwolnieniami chorobowymi, sytuacja wraca do normy. Jeszcze dwóch pracowników Zakładu rehabilitacji przebywa do jutra na L4.

Realizacja zabiegów z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii została zaburzona, w momencie, w którym 15 pracowników tej specjalizacji ze szpitalnego zakładu poszła na zwolnienia lekarskie (łącznie zatrudnionych jest 20 pracowników). W najtrudniejszej sytuacji zostali pacjenci ambulatoryjni, czyli Ci dochodzący do szpitala, zostali oni poinformowani, że ich zabiegi zostają przesunięte o kilka dni.

- Oddział rehabilitacyjny wznowił przyjęcia, natomiast jeśli chodzi o pacjentów ambulatoryjnych ich zabiegi również są realizowane na bieżąco - mówi Katarzyna Babczyńska, rzecznik bełchatowskiego Szpitala Wojewódzkiego im J. Pawła II - Staramy się, by te zabiegi, które nie były wykonywane w okresie absencji chorobowej naszych fizjoterapeutów były niejako „odrobione”, więc sukcesywnie i jak najszybciej chcemy, by były one zrealizowane. Mamy nadzieję, że uda się to sprawnie przeprowadzić, tym bardziej, że ilość tych pacjentów nie jest jakaś szczególnie duża.

Rzeczywiście jak informowali pracownicy szpitala w ubiegłym tygodniu, pacjentów, którzy dochodzili na zabiegi było około dwudziestu.

Akcja „Maj bez fizjoterapeuty” nadal trwa w całym kraju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE