Reklama

W PGE GiEK i spółkach poszukują pracowników. Chodzi o wysokie stanowiska

Opublikowano:
Autor:

W PGE GiEK i spółkach poszukują pracowników. Chodzi o  wysokie stanowiska - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna szuka dwóch wiceprezesów zarządu. Zgodnie z ogłoszonym dziś komunikatem spółka ogłosiła konkurs na stanowiska: wiceprezesa zarządu ds. finansowych i wiceprezesa zarządu ds. wydobycia. Praca na najwyższe stanowiska czeka także w Elbeście i Betransie.

Ogłoszony konkurs na oba stanowiska, to efekt kończącej się 3-letniej VII kadencji zarządu spółki z Węglowej.

Od kandydatów na oba stanowiska PGE GiEK S.A oczekuje wyższego wykształcenia, co najmniej 5-letniego okresu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie innej umowy, lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek.

Wśród zapisów formalnych postawiono także wymóg co najmniej 3‐letniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.

Dla przyszłego pracodawcy dodatkowym atutem będą między innymi znajomość języka angielskiego potwierdzona odpowiednim certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów zagranicznych i doświadczenie zawodowe w branży energetycznej. Premiowane będą także posiadanie stopnia naukowego doktora z zakresu ekonomii bądź nauk technicznych czy też ukończone studia Master of Business Administration (MBA) lub studia podyplomowe w zakresie zarządzania, nauk ekonomicznych lub technicznych potwierdzone odpowiednim dyplomem.

Obecnie funkcję wiceprezesa ds wydobycia pełni Stanisław Żuk. Z kolei stanowisko wiceprezesa ds. finansowych nie jest obsadzone od ubiegłego roku, kiedy to funkcję pełnił Radosław Rasała.

Termin składania dokumentów upływa 11 czerwca o godzinie 15.00, nowych członków zarządu, jeśli postępowanie konkursowe zakończy się pozytywnie poznamy z końcem czerwca.

Na tym nie koniec ofert na wysokie stanowiska jakie znajdziemy na oficjalnej stronie PGE GiEK. 20 i 21 maja zostały ogłoszone postępowania kwalifikacyjne na prezesa i wiceprezesa zarządu spółki Elbest, a także na stanowisko wiceprezesa spółki PTS Betrans. Oba konkursy to również efekt upływających kadencji dotychczasowych zarządów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE