Reklama

W najbliższych dniach do naszych drzwi może zapukać urzędnik

Opublikowano:
Autor:

W najbliższych dniach do naszych drzwi może zapukać urzędnik  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wszystko dlatego, że właśnie dziś ruszyło doręczanie decyzji w sprawie podatku od nieruchomości na 2018 rok. Wzorem lat ubiegłych dokumenty będą dostarczać pracownicy bełchatowskiego Urzędu Miasta.

Akcja roznoszenia decyzji rozłożona jest w terminie od 9 do 27 lutego. W tym czasie w ręce bełchatowian ma trafić blisko 18 tysięcy pism.

- Decyzje mogą być dostarczane od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-20:00. Na prośbę podatnika pracownik urzędu, który dostarcza przesyłkę, zobowiązany jest okazać upoważnienie. Jeśli doręczyciel nikogo nie zastanie pod wskazanym adresem wróci w innym terminie. Może także zostawić decyzję u sąsiada, pod warunkiem że zobowiąże się on do przekazania jej adresatowi. Przesyłki, które z różnych powodów nie zostaną doręczone do 27 lutego, będą wysłane listownie – informują urzędnicy

Warto pamiętać – i szczególnie wyczulić starsze osoby – że doręczyciele nie mają prawa pobierać od mieszkańców jakichkolwiek pieniędzy. Mają jedynie dostarczyć przesyłkę. Wszystkie osoby, które będą odbierać decyzje proszone są o złożenie czytelnego podpisu na potwierdzeniu odbioru przesyłki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE