Reklama

W miejskiej spółce pojawił się kolejny przypadek koronawirusa. Ilu pracowników trafiło na kwarantannę?

Opublikowano:
Autor:

W miejskiej spółce pojawił się kolejny przypadek koronawirusa. Ilu pracowników trafiło na kwarantannę?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeden z pracowników bełchatowskiej oczyszczalni ścieków, prowadzonej przez spółkę WOD-KAN, ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Na kwarantannę skierowano 3 osoby, a w placówce ma zostać przeprowadzona dezynfekcja. Urzędnicy deklarują, że proces oczyszczania ścieków nie jest zagrożony, a woda w kranie jest bezpieczna.

W Bełchatowie pojawia się coraz więcej placówek, których pracownicy okazują się zakażeni wirusem SARS-CoV-2. Dziś informowaliśmy już o miejskim żłobku, z którego na kwarantannę trafiło 20 osób. Teraz, Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna poinformowała o kolejnym pacjencie z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem – tym razem chodzi o pracownika oczyszczalni ścieków prowadzonej przez spółkę WOD-KAN.

- Jedna osoba, pracownik oczyszczalni ścieków spółki WOD. – KAN. ma pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa – poinformował dzisiaj (tj. 23 września) sanepid. Pracownik ten oraz 3 inne osoby z tej samej zmiany skierowani zostali na kwarantannę. Jeszcze dzisiaj przeprowadzona zostanie w obiekcie dekontaminacja – informuje Urząd Miasta.

Władze spółki zapewniają przy tym, że sam proces oczyszczania ścieków nie jest zagrożony, a woda, która trafia do kranów mieszkańców jest bezpieczna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE