Reklama

W długi weekend zapraszają na ciekawe wyprawy rowerowe

Opublikowano:
Autor:

W długi weekend zapraszają na ciekawe wyprawy rowerowe  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Załoga rowerowa "Zgrzyt" zaprasza na aktywny weekend i dwie wycieczki. Już 31 maja nie lada wyzwanie, całodniowy wyjazd na 120-kilometrową wyprawę. Z kolei 2 czerwca kolejna odsłona Powiatowych Rajdów Rowerowych, tym razem z okazji Dnia Dziecka.

W święto Bożego Ciała "Zgrzyt" zaplanował wyjazd na górę Chełmo nieopodal Przedborza. W programie przejazd przez ponad czterdzieści miejscowości, łącznie do pokonania nieco ponad 100 kilometrów. Celem jest oczywiście zdobycie szczytu góry Chełmo i zwiedzenie starosłowiańskiego grodziska położonego w niesamowitej leśnej scenerii rezerwatu przyrody.

- Standardowo planujemy ognisko, tym razem zorganizujemy je w starym kamieniołomie. Koniecznie zabierzcie ze sobą żywność i napoje, gdyż sklepy z okazji przypadającego w tym dniu święta będą nieczynne - informują organizatorzy ze "Zgrzytu"

Organizatorzy wszystkich chętnych zapraszają na start o godzinie 8.00 z pl. Wolności.

Z kolei 2 czerwca odbędzie się Powiatowy Rajd z okazji Dnia Dziecka. Tym razem trasa zdecydowanie krótsza i dostosowana do możliwości małych adresatów wycieczki. 18-kilometrowa wyprawa wystartuje i zakończy się tradycyjnie na placu przy lodowisku PCS-u na Czaplinieckiej 96. Trasa poprowadzi przez: Biały Ług, Wierzchy Strzyżewskie, Wierzchy Parzeńskie, Lesisko, Parzno, Emilin i Domiechowice. Start o godz 13.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE