Reklama

W bełchatowskiej strefie przemysłowej ruszyła kolejna firma

Opublikowano:
Autor:

W bełchatowskiej strefie przemysłowej ruszyła kolejna firma - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W bełchatowskiej strefie przemysłowej zaczęła już działać kolejna firma. Mowa o spółce Elektroteam, zajmującej się produkcją rozdzielni elektrycznych.

Tereny inwestycyjne w Bełchatowie to w sumie 120 ha gruntów – część z nich została już wykupiona, a jednym z inwestorów jest firma Elektroteam, która właśnie zaczęła działać w bełchatowskiej strefie przemysłowej. Spółka jest na rynku o ponad 20 lat, a zgodnie z umową zawartą z miastem, jest zobowiązana do zwiększenia zatrudnienia.

- Cały czas mocno pracujemy na rozwój biznesu, co zresztą doceniła kapituła plebiscytu Gazele Biznesu uznając nas za jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W ostatnim czasie udało nam się zdobyć kilka większych kontraktów, dzięki czemu mogliśmy automatycznie zwiększyć zatrudnienie. Liczymy, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zatrudnić kolejnych pracowników, a to dzięki zdobytemu unijnemu dofinansowaniu na nasz innowacyjny projekt – mówi współwłaściciel spółki Elektroteam Sławomir Fiszer.

Urzędnicy przypominają, że w bełchatowskiej strefie przemysłowej wciąż pozostają 42 ha wolnych terenów inwestycyjnych. Działki są w pełni uzbrojone w sieć wodociągową i elektryczną, posiadają kanalizację sanitarną i deszczową, a w całej strefie podprowadzone jest oświetlenie. Do tej pory zainwestowało tam 6 firm - Frame Factory, Datum Logistic, F.P.H.U. Bogusław Pasiński, DS Smith, N.A.J. Marcin Grzywacz i Elektroteam.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE