Reklama

W Bełchatowie nie będzie prądu. Sprawdź, na których ulicach i kiedy!

Opublikowano: pt, 21 sie 2020 10:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic oraz części okolicznych miejscowości muszą przygotować się na przerwy w dostawie energii. PGE Dystrybucja poinformowało o kolejnych planowanych wyłączeniach przewidzianych od 21 sierpnia do 3 września.

Już dziś, 21 sierpnia od wczesnych godzin porannych energii elektrycznej nie ma m.in w miejscowościach Żar, Niwy, Podklucze oraz w Rząśni na ulicach 1 maja oraz Bielskiego. Prąd popłynie tam po godzinie 15:00.

Utrudnień w samym Bełchatowie należy spodziewać się w poniedziałek, 24 sierpnia. W godzinach od 08:00 do 11:00 prąd nie popłynie w regionie Politanic, energii zabraknie też na ulicach: Wspólnej, Iglastej i Jutrzenki.

Pełną listę planowanych wyłączeń znajdziecie w tabelach pod artykułem. Jednocześnie, PGE Dystrybucja, Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn niezależnych do wyłączeń może nie dojść, a ich przewidywany czas ulec zmianie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE