Reklama

Vistula i Wólczanka wśród najemców Galerii Bawełnianka!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Vistula i Wólczanka wśród najemców Galerii Bawełnianka! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejne dwie popularne marki dołączają do grona najemców Galerii Bawełnianka - najnowocześniejszego centrum handlowo-rozrywkowego w regionie. Liderzy na rynku odzieży w Polsce - Vistula i Wólczanka zajmą łącznie blisko 220 mkw. powierzchni najmu.

W ostatnim czasie lista najemców obiektu poszerzyła się m.in. o Świat Książki, Swiss, American Bistro, SUSHIdlaMNIE, piekarnię GOM. Wynajem ostatnich lokali projektu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najemcy mają świadomość, że Bawełnianka będzie dominującym obiektem w regionie, z wyjątkowymi markami jakich w mieście i okolicy dotąd nie było, a do tego galeria zaoferuje swoim klientom unikalną w regionie strefę gastronomiczną i klimatyczne miejsce spotkań, spędzania czasu oraz wygodnych zakupów.

Galeria Handlowa Bawełnianka mieści się w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, Carry, W.Kruk, Vistula, Wólczanka, Pizza Hut czy eobuwie. Ponadto klienci będą mogli zrobić zakupy także m.in. w CCC, Apart, Rossmann, Pepco, Dealz, Vision Express, Tedi czy Media Expert. Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance także Biedronka. Do dyspozycji klientów będzie również największa w mieście strefa gastronomiczna w unikalnym - industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjnej. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield.

Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Otwarcie obiektu planowane jest wiosną 2023.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE