Reklama

VI Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej SANTO SUBITO 2019

Opublikowano:
Autor:

VI Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej SANTO SUBITO 2019 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa, Proboszcz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na "VI Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej SANTO SUBITO 2019", do którego eliminacje rozpoczną się 18 maja o godz. 9:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy chóry, zespoły muzyczne oraz solistów, którzy chcą pochwalić się swymi umiejętnościami wokalnymi i instrumentalnymi, prezentując utwory skupione wokół tematyki związanej z postacią Świętego Jana Pawła II oraz nawiązujące do tematu: „PAPIEŻ - PIELGRZYM”.

Aby wziąć udział w Festiwalu, należy w terminie do 15 maja br. przesłać wypełniony Formularz Zgłoszeniowy oraz Druk W Zaiks na adres: santosubito@mckbelchatow.pl.

Szczegółowy Regulamin Konkursu Festiwalowego wraz z Formularzem Zgłoszeniowym znajduje się na stronie www.mckbelchatow.pl.

Koncert laureatów i tym samym ogłoszenie wyników odbędzie się 16 czerwca w ramach obchodów Święta Patrona w Bełchatowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE