Reklama

Uważajcie kierowcy! Dziś policyjna akcja. "Suszą" i nagrywają

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie kierowcy! Dziś policyjna akcja. "Suszą" i nagrywają - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiaj policjanci prowadzą akcję pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Oznacza to, że na jednym odcinku drogi mogą pojawić się co najmniej dwa punkty kontroli policyjnych. Mundurowi będą reagować nie tylko na przekroczenie prędkości, ale także na inne wykroczenia.

7 stycznia, to dzień, w którym kierujący powinni zachować szczególną ostrożność, ponieważ kontroli na drogach może być naprawdę dużo. Prowadzona jest kolejna akcja policyjna pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi w ramach działań będą prowadzili pomiary prędkości zarówno statycznie (co najmniej dwa punkty pomiaru prędkości na tym samym odcinku drogi, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach), jak i dynamicznie (przy użyciu pojazdu z wideorejestratorem wykroczeń).

- Kierujący, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy będą tę prędkość rażąco przekraczać, muszą liczyć się z konsekwencjami. Poza ewentualnym mandatem karnym oraz powiększeniem zbioru swojej „kolekcji punktów karnych” kierujący ryzykują również utratą prawa jazdy - czytamy na stronie bełchatowskiej policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE