Reklama

Reklama

UWAGA, SKAŻENIE WODY! Przegotowanie nie pomaga!

Opublikowano: śr, 23 paź 2019 20:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uwaga mieszkańcy Drużbic i okolicznych miejscowości. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bełchatowie w komunikacie z dnia 23.10.2019 r. informuje, że w próbkach wody pobranych w ramach kontroli wodociągu w Głupicach stwierdzono obecność bakterii grupy coli. W związku z tym woda jest niezdatna do spożycia, również po przegotowaniu. Urząd Gminy Drużbice organizuje dostawy czystej wody.

Reklama

Komunikat o skażeniu wody dotyczy miejscowości: Drużbice, Drużbice – Kolonia, Wola Głupicka, Głupice, Głupice Parcela, Kazimierzów, Kobyłki, Łęczyca, Patok, Stoki, Teofilów, Marki, Gręboszów ( posesje od nr 1 do 32, 48, 49, 51, 52).

W środę od godz. 18.00 pod Urzędem Gminy w Drużbicach, przy bloku w m. Głupice-Parcela oraz w miejscowości Stoki przy posesji nr 25. podstawione były beczkowozy z wodą zdatną do spożycia.
Woda butelkowana wydawana będzie od czwartku, 24.10.2019 r od godz. 7:30 w świetlicy Wiejskiej w Drużbicach Kolonii oraz rozwożona według harmonogramu (podamy go wkrótce).

Harmonogram dostarczania wody butelkowanej w dniu 24.10.2019 r. przez pracowników Urzędu Gminy.

1 samochód godz. 8.30 – 11.30 : Drużbice, Drużbice – Kolonia, Kobyłki, Kazimierzów, Gręboszów
2 samochód godz. 8.30 – 12.30 : Wola Głupicka, Głupice, Głupice – Parcela, Łęczyca, Patok, Teofilów, Marki, Stoki.

Urzędnicy informują, że podjęto już działania naprawcze polegające na płukaniu i chlorowaniu sieci.
W razie pytań i wątpliwości związanych ze sprawą skażenia, podane zostały numery kontaktowe: 667 625 008 lub 691 019 152

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Piernik

  ****** PiS

 • 2 lata temu | ocena +5 / -5

  Sołectwo Rasy

  A jeśli mowa o płynach to słyszałem że jeden z kierowników gminnej instytucji co płytki kładzie i w hu...... ma posadę, to ciecz pędzi i można odkupić, Radek po ile za litr?

 • 2 lata temu | ocena +9 / -9

  Bajbus

  Jak to by Suski z PiSu powiedział: "Czarnobyl w Drużbicach".

  • 2 lata temu | ocena +5 / -5

   :)

   Świetny komentarz????