Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy! Sygnalizacja na tym skrzyżowaniu może nie działać

Opublikowano: sob, 9 lis 2019 10:48
Autor:

Uwaga kierowcy! Sygnalizacja na tym skrzyżowaniu może nie działać - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak informuje Urząd Miasta, przez kilka najbliższych dni można się spodziewać czasowych przerw w działaniu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: Staszica - Budryka. Ma to związek ze zmianą jej działania - to znaczy wydzielony zostanie odrębny cykl dla pasa lewoskrętu z ul. Staszica w ul. Budryka. Zachowajcie ostrożność

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  .

  Ciekawe czy czas na lewoskręt będzie dodatkowy czy wydzielony z czasu jazdy na wprost albo z poprzecznego. Bo już teraz bardzo często jest tak, że kolejka samochodów chcących jechać na wprost jest tak duża, że blokują wyjazd ze Słonecznego.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   :)

   To można ominąć Słoneczne prawą stroną i wyjechać na światłach. Ten lewoskręt ze światłami ma służyć ułatwieniu wjazdu na główną ulicę dużego osiedla czyli ul. Budryka.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  Ccm

  Tak powinno być rondo. A nie wydawać pieniądze bez sensu na dodatkowy pas.

  • 2 lata temu | ocena +4 / -4

   bełchatowianka

   Już jest ten dodatkowy pas tylko światła w ul. Budryka brakowało. Nareszcie ktoś o tym pomyślał.

 • 2 lata temu | ocena +9 / -9

  ...

  Szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skazany. Rafał Gaweł został skazany za oszustwa na szkodę banku, przedsiębiorców i fundacji oraz próbę udaremnienia egzekucji wierzytelności. Najpierw sąd wymierzył mu cztery lata więzienia; sąd apelacyjny obniżył karę do dwóch lat. Sprawa ma tyle wątków i o tylu okolicznościach trzeba by było powiedzieć, by zobrazować życie oskarżonego i naświetlić, jak naruszał on porządek prawny i czerpał z tego przez wiele lat korzyści materialne. Lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych, w interesie społecznym, która działała zgodnie z prawem i nikt nie został przez nią pokrzywdzony. Jest to nieprawda. Naprawdę z wieloma oskarżonymi miałem do czynienia, ale pierwszy raz widzę osobę, która postępując w taki sposób jest w stanie, stając przed kamerą atakować prokuraturę, zarzucać bezprawne działania osobom, które mają status pokrzywdzonych, a siebie wybielać. To jest wręcz niepojęte mówił Sędzia Sławomir Cilulko podczas uzasadniania 1 wyroku. Przestępstwa, których dopuszczał się oskarżony, nie mogą spotkać się z pobłażliwym traktowaniem. Dysponowanie środkami publicznymi wymaga przejrzystości i uczciwości. Tworzył on pozory działalności pro publico bono, a pożyczki i dotacje przyznawane na finansowanie projektów obywatelskich przeznaczał na własne cele - powiedziała w uzasadnieniu sędzia Alina Kamińska. Do dwóch lat więzienia obniżył w piątek Sąd Apelacyjny w Białymstoku karę dla współzałożyciela Teatru TrzyRzecze Rafała Gawła, wraz z innymi osobami oskarżonego m.in. o oszustwa związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wyrok jest prawomocny. W pierwszej instancji wobec Rafała Gawła (zgodził się na podawanie w tej sprawie przez media jego danych i wizerunku) zapadł wyrok 4 lat więzienia. DOPOKI DDBELCHATOW BEDZIE USUWAC TEN KO,MENTARZ TI BEDE GO UMIESZCAL POD PRAWIE KAZDYM ARTYKUŁEM. STOP CEMZURZE!.

  • 2 lata temu | ocena +3 / -3

   ~~~

   Jak rozumiem łżący i zniesławiajacy księża na Dolnośląskim Ci nie przeszkadzają?

   • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Plokijuhyhtfrdeswa

    Nie tylko na dolnośląskim i nie tylko w Bełchatowie

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  ddd

  stłuczka na stłuczce będzie-pewne.