Reklama

Uwaga kierowcy! Nie działa sygnalizacja świetlna na ruchliwym skrzyżowaniu w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy! Nie działa sygnalizacja świetlna na ruchliwym skrzyżowaniu w Bełchatowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Budryka i Staszica w Bełchatowie uległa awarii. Najprawdopodobniej przyczyną jest błąd w oprogramowaniu. Magistrat zapewnia, że sprawą się zajmuje i usterka zostanie wkrótce naprawiona. Do tego czasu kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności.

Ruch na skrzyżowaniu ulic Budryka i Staszica w Bełchatowie jest naprawdę duży i chwila nieuwagi wystarczy, by doszło tam do kolizji czy wypadku. W chwili obecnej kierowcy, którzy na co dzień jeżdżą tą drogą mają dodatkowo utrudnione zadanie. Nie działa bowiem sygnalizacja świetlna.

- By jak najszybciej usunąć usterkę sygnalizacji, miasto prowadzi jej diagnostykę. Z pierwszych ustaleń wynika, że przyczyna awarii związana jest z oprogramowaniem sterowników. Dodatkowo w sygnalizatorze na skrzyżowaniu Budryka i Staszica konieczna będzie także wymiana jednego elektronicznego elementu – informuje Urząd Miasta Bełchatowa.

Za obsługę i konserwację sygnalizacji świetlnych w Bełchatowie odpowiedzialna jest firma zewnętrzna – wykonawca poinformował, że usterka powinna zostać usunięta nie później niż w środę 23 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE