Reklama

Uwaga Kierowcy! Kolejne prace na A1 pod Piotrkowem. Ruch będzie wstrzymywany

Opublikowano:
Autor:

Uwaga Kierowcy! Kolejne prace na A1 pod Piotrkowem. Ruch będzie wstrzymywany - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejne utrudnienia czekają kierowców, którzy będą jechać autostradą A1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. W nocy z 23 na 24 kwietnia, z uwagi na konieczność montażu elementów odwadniających, część autostrady będzie zamknięta dla ruchu. Przewidziano przerwy w prowadzeniu prac, które mają rozładować powstałe zatory.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała dziś, o kolejnym etapie prac na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Chodzi konkretnie o budowany nad drogą wiadukt, znajdujący się w ciągu drogi wojewódzkiej 473 (ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim).

Zaplanowane prace dotyczą montażu elementów odpowiedzialnych za odwodnienie obiektu. Wykonawca informuje, że będą one wykonywane w godzinach od 20:00 do 06:00 w nocy z 23 na 24 kwietnia. Kierowcy powinni przygotować się na kilkunastominutowe przerwy w ruchu.

- Po tym czasie ruch będzie wznawiany aż do całkowitego rozładowania ewentualnych zatorów i dopiero wówczas ponownie wstrzymywany. Takich przerw w ciągu nocy będzie, co najmniej, kilka. Apelujemy do kierowców o cierpliwość i zachowanie szczególnej ostrożności – informuje GDDKiA

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE