Reklama

Reklama

Urząd poszukuje pracownika... na zastępstwo. Na jakie stanowisko?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd poszukuje pracownika... na zastępstwo. Na jakie stanowisko? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd gminy Bełchatów poszukuje kandydatów do pracy. Na jakie stanowisko i jakie trzeba spełnić wymagania?

Reklama

Urząd gminy w Bełchatowie poszukuje pracownika na stanowisko inspektora w referacie budżetu i finansów. Jak informuje samorząd, jest to praca na zastępstwo. Kandydaci muszę spełnić jeden z poniższych warunków:
 

 

  • ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości
  • ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości
  • wpisanie do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów
  • posiadanie certyfikatu księgowego albo świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydanych na podstawie odrębnych przepisów.
Kandydat do pracy nie może też być prawomocnie skazany, musi mieć polskie obywatelstwo, a także nieposzlakowaną opinię. 
 
Do zadań na powierzonym stanowisku będzie należało m.in. prowadzenie księgowości Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie.
 
Osoby, chętne do podjęcia pracy, podania mogą składać w sekretariacie Urzędu Gminy Bełchatów (ul. Kościuszki 13), przesłać je drogą pocztową lub elektroniczną (adres email: sekretariat@ugbelchatow.pl).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy