Reklama

Reklama

Urząd miasta poszukuje pracowników. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd miasta poszukuje pracowników. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat w Bełchatowie poszukuje pracowników. Ogłoszono nabór na dwa stanowiska. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Reklama

Urząd miasta poszukuje urzędników. Magistrat ogłosił właśnie nabór na dwa wolne stanowiska pracy. Samorząd chce zatrudnić inspektora nadzoru robót drogowych oraz inspektora ds. budżetu. 

W pierwszym przypadku wymagane są m.in. wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: finanse, rachunkowość, ekonomia, administracja, zarządzanie lub prawo. Kandydat musi posiadać polskie obywatelstwo i nie może być skazany prawomocnym wyrokiem, a także musi mieć nieposzlakowaną opinię. Wśród wymagań dodatkowych wymieniono m.in. znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, obsługę komputera, obowiązkowość i komunikatywność. 

Osoby zainteresowane, które chcą starać się o pracę, wymagane dokumenty muszą złożyć do 26 maja. 

Z kolei w przypadku naboru na inspektora nadzoru robót drogowych, wymagane jest wykształcenie średnie techniczne wraz z uprawnieniami budowlanymi lub wyższe techniczne z uprawnieniami budowlanymi, a także 5-letni staż pracy (wykształcenie średnie) lub 3-letni (wykształcenie wyższe). Osoba chcąca podjąć pracę musi posiadać obywatelstwo polskie i nie może być skazana prawomocnym wyrokiem. Dodatkowe wymagania to m.in. znajomość specyfiki samorządu gminnego i ustawy prawo budowlane, a także znajomość polskich norm czy umiejętność obsługi komputera. 

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 23 maja. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy