Reklama

Uprawiał konopie "pod namiotem" w mieszkaniu

Opublikowano:
Autor:

Uprawiał konopie "pod namiotem" w mieszkaniu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Łodzi zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który w wynajmowanym mieszkaniu uprawiał znaczne ilości narkotyków. Na miejscu zabezpieczono doniczki z nielegalnymi roślinami w różnym stadium rozwoju, prawie 650 gramów suszu marihuany oraz sprzęt do uprawy konopi indyjskich.

Bełchatowscy i łódzcy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań na ulicy Norwida w Bełchatowie mogą się znajdować środki odurzające. Pozyskane informacje funkcjonariusze sprawdzili 10 stycznia 2018 roku. Drzwi otworzył kompletnie zaskoczony 41-letni bełchatowianin. Podczas przeszukania policjanci znaleźli kilka słoików z suszem marihuany w ilości prawie 650 gramów. Jedno z pomieszczeń zajmował tzw. growbox, czyli specjalny namiot wyposażony w instalację oświetleniowo – wentylacyjną oraz filtry, służący do uprawy i pielęgnacji roślin. W namiocie tym stało 5 doniczek z krzewami konopi indyjskich w różnym stadium rozwoju. Mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszy zarzuty posiadania i uprawy konopi indyjskich.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia. Natomiast uprawianie konopi, jak również posiadanie przyrządów do nielegalnego wytwarzania narkotyków zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE